VeA MIC rudenī piedāvā jaunus kursus

Ventspils Augstskola Mūžizglītības centrs

Sākot ar septembri, Ventspils Augstskolas Mūžizglītības centrs piedāvā plašas izglītošanas iespējas visa vecuma grupas interesentiem ar dažādiem sagatavotiības līmeņiem, gan indivīdiem, gan uzņēmumiem.

VeA Mūžizglītības centrs (MIC) rudenī ir sagatavojis vairākus jaunus kursus, kā arī pilnveidojuši jau esošās iecienītās apmācības programmas informācijas tehnoloģiju un svešvalodu jomā.

Jaunie kursi:

  • Microsoft Excel lietpratējiem. Ja esat aktīvs Microsoft Excel lietotājs un vēlaties atvieglot savu darbu – šis kurss ir paredzēts Jums. Mēs parādīsim, kā efektīvāk strādāt ar MS Excel, apgūt daudzās un dažādās iespējas, par kurām lietotājs bieži vien nav pat informēts.
  • Viss, kas jāzina par OpenOffice. Šo kursu iesakām tiem, kas vēlās strādāt ar OpenOffice bezmaksas biroja programmatūru.
  • Aktivā angļu valoda. Ja Jums jau ir minimālas angļu valodas priekšzināšanas , bet nav nācies tās aktīvi izmantot -šis kurss ir domāts tieši Jums !
  • Lietišķā saziņa angļu valoda. Šīs angļu valodas nodarbības būs noderīgas tiem interesentiem, kam darbā nākas rakstveidā un mutvārdos sazināties angļu valodā vai bieži jādodas ārzemju komandējumos.
  • Mūsdienīgs prezentāciju dizains: Audio, video un krāsu izvēle. Šis kurs būs noderīgs tiem , kas vēlās pilnveidot savas zināšanas un prasmes prezentāciju veidošanā ar mūsdienīgiem rīkiem. Nodarbību laikā apgūsiet pamatzināšanas foto, video un skaņas failu rediģēšanā, kā arī uzzināsiet par jaunākajām tehnoloģijām šajā jomā.
  • Satriecoša prezentācija ar Microsoft PowerPoint,Prezi.com un Google Presentation. Izveidot saistošu un gaumīgu prezentāciju nemaz nav tik grūti. Ir jāzina prezentācijas veidošanas pamatprincipi, jāprot strādāt ar kādu no prezentāciju veidošanas rīkiem, un Jūsu prezentācija izdosies lieliski!
  • Tamborēšana. Kursa laikā apgūsiet: mūsdienu moderno tekstilmateriālu izmantošanu adījumos, tamborējumos; dažādu materiālu izmantošanas iespējas; tamborēto un adīto izstrādājumu rotāšana ar izšuvumiem, aplikācijās, pērlītēm, lentītēm, tamborētiem elementiem; apģērbu papildināšanu ar tamborētiem un adītiem elementiem, "tenerifes" ziediem; dakšiņtamborēšanas tehniku un iemācīsities veidot interesantas mežģīnes.
  • Šūšanas kursi. Ja vēlaties iepriecināt sevi un mīļos ar satriecošiem pašdarinātiem tērpiem , šis kurss ir domāts Jums. Ņemiet Burdu ar kāroto tērpu un vienkārši uzšujiet to!

Īpaši ir padomāts par uzņēmumiem. VeA MIC piedāvā pielāgot programmas tieši uzņēmuma vajadzībām un apmācīt darbiniekus uzņēmuma telpās.

29.08.2012.