Ventspils Augstskolā diskutēs par inovācijām un radošumu uzņēmējdarbībā

15-IMG_3628

Šī gada 5.novembrī plkst. 11:00 Ventspils Augstskolā (VeA) B3 auditorijā sadarbībā ar Kauņas Tehnisko universitāti notiks videokonference, kurā tiks uzsākta diskusija par inovācijām un radošumu uzņēmējdarbībā. Videokonference paredzēta Eiropas Savienības struktūrfondu Latvijas – Lietuvas pārrobežu sadarbības programmas projekta „Konkurētspējīga uzņēmējdarbība caur sadarbību” (COOP EDU-SHIP) ietvaros.

Konferencē piedalīsies mācībspēki, eksperti un studenti no Ventspils un Kauņas. Videokonferences laikā tiks apspriestas dažādas pieejas radošuma attīstīšanai un veicināšanai uzņēmumu vidēs, kā arī cik liela loma ir inovācijām uzņēmumos.

Paralēli konferencei notiks Kurzemes plānošanas reģiona centra rīkotā apaļā galda diskusija par inovāciju un radošumu uzņēmējdarbībā, kur paredzētas aktīvas diskusiju formas pielietošanas rezultātā iegūt jaunus kontaktus un idejas vēl nebijušiem projektiem. Diskusijas rezultāti tiks prezentēti videokonferences laikā.

Piedalīties videokonferences tiešraidē varēs ikviens interesents, izmantojot sekojošo saiti: http://distance.ktu.lt/transliacija/coopeduship
(saite sāks darboties 05.11.2012. 11:00).

Tiešraides laikā varēsiet uzdot gan savus jautājumus ekspertiem, gan sniegt savus priekšlikumus.

Videokonferences laikā tiks sniegta arī informācija par š.g. rudenī notiekošajām jauno uzņēmēju apmācībām, kas tiks realizētas projekta ietvaros.

Pasākuma plāns (angļu valodā) pieejams šeit.

Ventspils Augstskolā projekta „Konkurētspējīga uzņēmējdarbība caur sadarbību” (COOP EDU-SHIP) ietvaros Mūžizglītības centra vajadzībām tiks rekonstruēta arī viena no auditorijām, ko paredzēts aprīkot ar modernām mācību tehnoloģijām, tai skaitā mobilo sinhronās tulkošanas sistēmu. Plānotas vēl vairākas pieredzes apmaiņas vizītes, kā arī kopumā trīs videokonferences Latvijas un Lietuvas uzņēmējiem un ekspertiem. Pirmā videokonference notika š.g. 25. aprīlī par kreatīvu metožu izmantošanu topošo uzņēmēju apmācību procesā. Vairāk šeit.

Aicinām visus interesentus iesaistīties, jo īpaši esošos un topošos uzņēmējus!

Sīkākai informācijai par pasākumu lūdzam kontaktēties ar projekta vadītāju Lieni Liepiņu, kontakti: 63629651; 296511927; liene.liepina@venta.lv.

05.11.2012.