Ventspilī notiks seminārs ”Kvalitatīva likumdošana – pamats sekmīgai darbībai un izaugsmei”

Ventspils_logo

2012.gada 20.decembrī Ventspilī, Inženieru ielā 101,Ventspils Augstskolas D104.auditorijā no plkst. 11.00 līdz plkst.15.00 notiks bezmaksas lielseminārs ”Kvalitatīva likumdošana – pamats sekmīgai darbībai un izaugsmei”, kuru organizē izdevniecība Lietišķās informācijas dienests un SEB banka sadarbībā ar Ventspils pilsētas domi. Semināra laikā augstas amatpersonas un sabiedrībā autoritatīvi speciālisti analizēs nopietnākās esošās un topošās izmaiņas nodokļu politikā un to iekasēšanā, kā arī turpmāko iespējamo attīstību.

„Pirmās bezdelīgas nodokļu samazināšanas virzienā atlidoja šovasar… Bet kas notiks tālāk – vai tiks turpināts ceļš darbaspēka nodokļu samazināšanas un uzņēmējdarbību veicinošā virzienā? Ko mums visiem gatavo valdība; pie kā īpaši piestrādā un kā turpmāk strādās Valsts ieņēmumu dienests, kā notiekošo vērtē nodokļu konsultanti, juristi un vadošie ekonomisti – to ir ļoti svētīgi visiem uzzināt jau laikus,” norāda žurnāla Bilance galvenais redaktors Guntis Rozenbergs, kurš vadīs lielsemināru ”Kvalitatīva likumdošana – pamats sekmīgai darbībai un izaugsmei”.

„Tieši tāpēc visi interesenti – finanšu direktori, grāmatveži, uzņēmumu un iestāžu vadītāji, citi vadošie speciālisti un visi aktīvie sabiedrības locekļi tiek aicināti uz vietas Ventspilī to uzzināt saturīgā izklāstā šajā seminārā, kurā uzstāsies Finanšu ministrijas valsts sekretāra vietnieka nodokļu, grāmatvedības un muitas jautājumos pienākumu izpildītājs Ilmārs Šņucins, Valsts ieņēmuma dienesta Nodokļu pārvaldes direktora vietniece Inese Bahanovska,” par semināra programmu sīkāk stāsta G. Rozenbergs.

Nodokļu maksātāju galvenās problēmas un to risināšanai vajadzīgo rīcību analizēs zvērināta revidente un sertificēta nodokļu konsultante Ieva Liepiņa. Reālas ekonomikas un visas Eiropas Savienības attīstības aprises ļoti skaidri iezīmēs SEB bankas ekonomists Dainis Gašpuitis.

Lielsemināra ”Kvalitatīva likumdošana – pamats sekmīgai darbībai un izaugsmei” programma ir pieejama šeit.

Reģistrējieties lielsemināram ”Kvalitatīva likumdošana – pamats sekmīgai darbībai un izaugsmei” interneta vietnē šeit: http://www.lid.lv/lv/katalogs/?shopcat=133

Jautājumu gadījumā lūdzam Jūs sazināties ar izdevniecības Lietišķās informācijas dienests Klientu servisu pa tālruni 67606110 vai elektroniski, sūtot vēstuli uz e-pasta adresi lid@lid.lv.

Ekonomikas nodaļas vadītājs Laimonis Strujevičs
tālr. 636 01192, e-pasts: Laimonis.Strujevics@ventspils.gov.lv

19.12.2012.