VeA diskutēs par ražošanas procesiem un atbalstu ražotājiem

15-IMG_3628

Š.g. 7. februārī plkst. 10:00 Ventspils Augstskolā (VeA) B3 auditorijā sadarbībā ar Kauņas Tehnisko universitāti notiks videokonference, kurā tiks uzsākta diskusija par ražošanu, tās procesiem un atbalstu ražotājiem. Videokonference paredzēta Eiropas Savienības struktūrfondu Latvijas – Lietuvas pārrobežu sadarbības programmas projekta „Konkurētspējīga uzņēmējdarbība caur sadarbību” (COOP EDU-SHIP) ietvaros.

 

Konferencē piedalīsies mācībspēki, eksperti, uzņēmēji un studenti no Ventspils un Kauņas. Videokonferences laikā Māris Elerts (projektu vadītājs no Latvijas investīciju un attīstības aģentūras) iepazīstinās ar atbalsta formām uzņēmējiem, kā arī būs iespēja uzzināt pieredzi no uzņēmējiem gan Latvijā, gan Lietuvā.

Piedalīties videokonferences tiešraidē varēs ikviens interesents, izmantojot sekojošo saiti: http://distance.ktu.lt/transliacija/coopeduship.
(saite sāks darboties 07.02.2013. 10:00).

Tiešraides laikā varēsiet uzdot gan savus jautājumus ekspertiem, gan sniegt savus priekšlikumus.

Videokonferences laikā būs iespējams apskatīties video materiālu par apaļā galda diskusiju rezultātiem par ražošanu Latvijā, ko rīkoja Kurzemes plānošanas reģions.

Pasākuma plāns (angļu valodā) pieejams šeit.

Ventspils Augstskolā projekta „Konkurētspējīga uzņēmējdarbība caur sadarbību” (COOP EDU-SHIP) ietvaros Mūžizglītības centra vajadzībām ir rekonstruēta auditorija, šobrīd noris tās aprīkošana ar modernām mācību tehnoloģijām, tai skaitā mobilo sinhronās tulkošanas sistēmu. Ir sekmīgi aizvadītas topošo uzņēmēju apmācības.

Aicinām visus interesentus iesaistīties, jo īpaši esošos un topošos uzņēmējus!

Sīkākai informācijai par pasākumu lūdzam kontaktēties ar projekta vadītāju Lieni Liepiņu, kontakti: 63629651; 296511927; liene.liepina@venta.lv.

Bildes no videokonferences (05.11.2012.),
kurā tika diskutēts par inovācijām un radošumu uzņēmējdarbībā

06.02.2013.