Ventspils Augstskolā diskutē par ražošanas procesiem un atbalstu ražotājiem

IMG_5463

Š.g. 7.februārī plkst. 10:00 Ventspils Augstskolā (VeA) B3 auditorijā sadarbībā ar Kauņas Tehnisko universitāti notika videokonference, kurā tika uzsākta diskusija par ražošanu, tās procesiem un atbalstu ražotājiem. Videokonference paredzēta Eiropas Savienības struktūrfondu Latvijas – Lietuvas pārrobežu sadarbības programmas projekta „Konkurētspējīga uzņēmējdarbība caur sadarbību” (COOP EDU-SHIP) ietvaros.
Konferencē piedalījās mācībspēki, eksperti, uzņēmēji un studenti no Ventspils un Kauņas. Videokonferences laikā Māris Elerts (projektu vadītājs no Latvijas investīciju un attīstības aģentūras) iepazīstināja ar atbalsta formām uzņēmējiem, kas tik kārtējo reiz apliecināja, ka atbalsts ir, tik vajag gribēt un darboties. Tāpat iepazīstoties ar Lietuviešu kolēģu uzņēmēju pieredzi un diskutējot par Latvijā esošajiem uzņēmumiem, konferences dalībnieki secināja, ka Latvijā ražošana ir un tā būs, bet vienīgi nepieciešams par to plašāk runāt.
Videokonferences laikā bija iespējams atskatīties uz apaļā galda diskusijas rezultātiem par ražošanu Latvijā, ko rīkoja Kurzemes plānošanas reģions.
Ventspils Augstskolā projekta „Konkurētspējīga uzņēmējdarbība caur sadarbību” (COOP EDU-SHIP) ietvaros Mūžizglītības centra vajadzībām ir rekonstruēta auditorija, šobrīd noris tās aprīkošana ar modernām mācību tehnoloģijām, tai skaitā mobilo sinhronās tulkošanas sistēmu. Ir sekmīgi aizvadītas topošo uzņēmēju apmācības.
Videomateriāls par konferenci pieejams šeit.


Sīkākai informācijai par pasākumu lūdzam kontaktēties ar projekta vadītāju Lieni Liepiņu, kontakti: 63629651; 296511927; liene.liepina@venta.lv.

 

11.02.2013.