VeA profesors Dr. philol. J.Sīlis piedalīsies Lietuvas universitāšu studiju programmas vērtēšanā

janis-silis

No 25. līdz 28. martam Viļņā, Lietuvā, Ventspils Augstskolas profesors Dr. philol. Jānis Sīlis kā starptautisko ekspertu komisijas priekšsēdētājs piedalīsies divu universitāšu filoloģijas studiju programmu vērtēšanā, lai konstatētu, šo programmu atbilstību Lietuvā izvirzītajiem akreditācijas kritērijiem.

Starptautisko ekspertu komisijas priekšsēdētājs ir Ventspils Augstskolas profesors Dr. philol. Jānis Sīlis, komisijas locekļi – profesori no Somijas, Horvātijas un Lietuvas.

Komsija izvērtēs angļu filoloģijas un otrās svešvalodas bakalaura programmu un angļu filoloģijas maģistra programmu, ko realizē Lietuvas Izglītības zinātņu universitāte,un angļu filoloģijas bakalaura programmu, ko īsteno Viļņas Universitāte, kas ir Eiropā atzīta augstskola ar gadsimtiem ilgām tradīcijām.

Profesors Jānis Sīlis no 2000. gada Latvijā un Lietuvā vērtējis 26 tulkojumzinātnes un filoloģijas bakalaura un maģistra programmas, kā arī vairākas valodniecības doktora programmas. 2010. gadā prof. Silis Lietuvā novērtēja 6 studiju programmas Viļņas, Kauņas un Šauļu universitātēs.

21.03.2013.