VeA TSF vācu studenti piedāvās ieskatu vācbaltu humorista, satīriķa un dzejnieka Heinca Erharda dzīves gājumā

images_heinz

Trešdien, 27. martā, plkst. 18:00 Ventspils bibliotēkā būs iespēja gūt ieskatu Heinca Erharda dzīves gājumā un baudīt viņa dzejas lasījumus.
Ventspils vācu kultūras biedrība sadarbībā ar Ventspils Augstskolas Tulkošanas studiju fakultātes vācu tulku studentiem piedāvā gūt ieskatu Heinca Erharda dzīves gājumā – aplūkot viņa fotogrāfijas, dzirdēt biogrāfijas interesantākos faktus, klausīties viņa populārākās dziesmas, kā arī baudīt dzejas lasījumus.

Heincs Erhards ir dzimis Rīgā, kur dzīvojis līdz 31 gada vecumam, bet pēc tam pārcēlies uz dzīvi Vācijā. Viņa dzīve ir bagāta ar dažādiem notikumiem, bet plašāk pazīstams viņš ir kā dzejnieks un komiķis, kā arī mūziķis un aktieris. Mūsdienu Vācijā gandrīz katrs zina, kas ir H. Erhards, Latvijā diemžēl par viņu ir dzirdējis tikai retais.

Ventspilī ši ir vienreizēja iespēja iepazīt šo mākslinieku un viņa daiļradi tuvāk. Lielu ieguldījumu šajā pasākumā ir devuši arī vācu tulku studenti, piedāvājot savus tulkojumus kā mākslinieka dzejas interpretācijas.

Sīkākai informācijai interesenti var sazināties ar vienu no pasākuma galvenajiem organizatoriem – Māru Krauli (26352802).

26.03.2013.