VeA sadarbībā ar LIAA rīko bezmaksas divu dienu tehnoloģiju komercializēšanas veicināšanas semināru

technology-commercialization-271x300

Š.g. 19. un 20. novembrī, Latvijas Universitātē, Raiņa bulvārī 19, Rīgā, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) sadarbībā ar Ventspils Augstskolu rīko bezmaksas divu dienu tehnoloģiju komercializēšanas veicināšanas semināru, lai veicinātu zinātnisko izstrādņu attīstību.

Semināra mērķis ir izgudrojumu un tehnoloģisku projektu attīstīšana un komercializācijas piedāvājumu sagatavošana, uzsverot finansējuma piesaistes procesa un komandas veidošanas nozīmi.

Semināra mērķauditorija ir jaunu tehnoloģiju un izgudrojumu autori, zinātnisko institūciju pārstāvji, uzņēmumos strādājoši pētniecības un attīstības darbinieki, kā arī individuālie izgudrotāji, kam ir savas tehnoloģisku projektu idejas ar komercializācijas potenciālu, un tehnoloģiju pārneses kontaktpunktu darbinieki.

Semināra teorētiskajā daļā dalībnieki tiks iepazīstināti ar izgudrojumu komercializācijas nozīmi un veidiem, saņemot vispusīgu informāciju, kā labāk un efektīvāk komercializēt savu izgudrojumu. Semināra praktisko nodarbību laikā dalībnieki izvērtēs sava izgudrojuma komercializācijas iespējas, sagatavos komercializācijas priekšlikuma prezentāciju un tehnoloģijas profilu.

Semināru vadīs Markku Virtanen un Anna Pobol. Lektoru CV un semināra programma pieejama šeit.

Seminārs notiks angļu valodā.

Pieteikšanās semināram līdz 14. novembrim, aizpildot elektronisko pieteikuma formu šeit.

Semināra dalībnieku skaits ierobežots. Dalībnieki tiks atlasīti, pamatojoties uz pieteikuma formā iesniegto informāciju.

Seminārs tiek rīkots Inovatīvas uzņēmējdarbības motivācijas programmas ietvaros, kuru līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds un Eiropas Savienība.

Kontaktinformācija:
Rūdolfs Krese
Projektu vadītājs, Projektu attīstības nodaļa
Investīciju projektu departaments

10.11.2013.