Piesakies studijām elektroniski jau no 25. jūnija!

pieteiks logo

Š.g. 25. jūnijā vienotajā valsts un pašvaldību portālā www.Latvija.lv darbu uzsāks e-pakalpojums „Elektroniskā pieteikšanās studijām pamatstudiju programmās”. Tas sniedz iespēju reflektantiem ātri un ērti pieteikties studijām kādā no vienpadsmit Latvijas augstskolām.

Konkurss vienotajā uzņemšanā norisināsies divās kārtās, un pirmajai no tām pieteikumu varēs iesniegt laikā no 25. jūnija līdz 8. jūlijam. Lai savlaicīgi varētu iepazīties ar nepieciešamo informāciju, portāla www.latvija.lv sadaļā „Pieteikšanās studijām” publicēta pieteikšanās un pakalpojuma apmaksas kārtība, skaidrojums par prioritāšu noteikšanu un konkursa norisi, kā arī augstskolu uzņemšanas punktu adreses, darba laiki un kontakttālruņi.

Pieteikties studijām, izmantojot vienotā valsts un pašvaldību pakalpojumu portāla Latvija.lv starpniecību, ir izdevīgi: neatkarīgi no izvēlēto augstskolu, studiju programmu un prioritāšu skaita 30 eiro par reģistrāciju jāsamaksā tikai vienreiz. Taču vēršam uzmanību, ka pēc elektroniskās pieteikšanās reflektantiem noteikti personiski jāierodas jebkurā no uzņemšanas punktiem apstiprināt pieteikumu un uzrādīt nepieciešamos dokumentus, jo skolu beigšanas diplomi netiek reģistrēti e-vidē, un augstskolu uzņemšanas komisijām reflektanta elektroniskajā pieteikumā norādītie dati jāpārbauda klātienē.

Ventspils Augstskolā vari pieteikties šādām studiju programmām

 

20.06.2014.