2 dienu bezmaksas seminārs “TEHNOLOĢIJU KOMERCIALIZĒŠANAS VEICINĀŠANA”

domnica_seminars

Lai veicinātu zinātnisko izstrādņu attīstību, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) sadarbībā ar Ventspils Augstskolu un Ventspils Augsto tehnoloģiju parku rīko bezmaksas divu dienu tehnoloģiju komercializēšanas veicināšanas semināru.
Pasākuma galvenais mērķis ir iepazīstināt ar izgudrojumu un tehnoloģiju projektu attīstīšanu, komercializācijas piedāvājumu sagatavošanu, kā arī sniegt zināšanas par tehnoloģiskajām biznesa idejām, finansējuma piesaistes procesiem un komandas veidošanas nozīmi.

Pasākuma galvenā mērķauditorija ir tehnoloģiju un izgudrojumu autori, zinātnisko institūciju pārstāvji, uzņēmumos strādājošie pētniecības un attīstības darbinieki, individuālie izgudrotāji, kuriem ir savas tehnoloģisko projektu idejas ar komercializācijas potenciālu, un tehnoloģiju pārneses kontaktpunktu darbinieki.
Semināru vadīs Massimo Merlino – Bankas CIS [Itālija, Milāna] vadītājs, vairāku Itālijas universitāšu profesors, ar ilggadēju pieredzi dažādu zinātnisku projektu komercializēšanā, vairāk kā 100 dažādu publikāciju un grāmatu autors. Detalizēta informācija par pasniedzēju ŠEIT.

Semināra norises valoda: angļu valoda
Dalība seminārā: bezmaksas.
2 dienu seminārs
„TEHNOLOĢIJU KOMERCIALIZĒŠANAS VEICINĀŠANA”
Norises datums: 26. un 27.septembris
Laiks: no plkst. 11:00 – 15:00
Norises vieta: Viesnīca „Radi un draugi”, Mārstaļu iela 3, Rīga

Informējam, ka dalībnieku skaits ir ierobežots, tāpēc dalībnieku atlase notiks, pamatojoties uz pieteikumu anketās sniegto informāciju. Pieteikties dalībai var līdz 22. septembrim elektroniski, aizpildot pieteikuma anketu (angļu valodā) ŠEIT.

Kontaktinformācija:
Nataļja Jarohnoviča
Ventspils Augstskola
Tālrunis: +371 26838344
E-pasts: natalja.jarohnovica@venta.lv 

09.09.2014.