kina

Ventspils Augstskolas rektore Gita Rēvalde septembra sākumā saņēma uzaicinājumu doties uz Pasaules sieviešu rektoru forumu (World Women University Presidents Forum) Pekinā, kas norisinājās no 6.septembra līdz 7. septembrim.
Pasaules sieviešu rektoru forums notika jau sesto reizi un tā ir lieliska iespēja augstāko izglītības iestāžu vadītājām sievietēm dalīties savā pieredzē un zināšanās, nostiprinot un izveidojot jaunus kontaktus, kā arī veicināt jaunas sadarbības iespējas starptautiskā līmenī. Šogad forumā piedalījās vairāk kā 200 dalībnieču no 50 valstīm un reģioniem, pārstāvot augstākās izglītības iestādes.
Kā atzīst rektore Gita Rēvalde šī komandējuma laikā iegūtā pieredze un kontakti veicinās Ventspils Augstskolas turpmāko sadarbību ar ārvalstu augstskolām un universitātēm. 

Pēc šī brauciena tiek apspriestas sadarbības iespējas ar tādām augstskolām kā CSIR- National Institute of Science Technology and Development Studies Indijā, Josai International University Japānā, Tampereen Yliopisto Somijā un Brooklyn College ASV.

12.09.2014.