Stipendiju konkurss par labāko bakalaura vai maģistra darbu

bak

Birža NASDAQ OMX Riga jau devīto gadu organizē stipendiju konkursu par labāko bakalaura vai maģistra darbu, kas saistīts ar Latvijas un/vai Baltijas vērtspapīru tirgu, tostarp par šādiem jautājumiem:

· tirgus analīze dažādos aspektos;
· likviditātes jautājumi;
· investoru attiecību un korporatīvās pārvaldības jautājumi;
· finanšu tirgus tiesiskais regulējums;
· Latvijas valsts kapitāla tirgus attīstība.

Konkursa mērķis ir rosināt Latvijas augstskolu studentu interesi par vērtspapīru tirgu un tā piedāvātajām iespējām uzņēmumiem un investoriem. Konkursam iesniegtos darbus divās kārtās vērtēs īpaši izveidota profesionāļu Vērtēšanas komisija, kurā darbosies biržas pārstāvji, augstskolu mācībspēki, kā arī nozares profesionāļi. Augstāko vērtējumu ieguvušā darba autors saņems biržas balvu EUR 1000 apmērā (pēc nodokļu nomaksas).

Līdz 2014.gada 1. oktobrim studenti tiek aicināti iesniegt 2013.gada pēdējā ceturksnī un 2014. gadā aizstāvētos bakalaura un maģistra darbus ekonomikas nozarē, kas saistīti ar Latvijas un / vai Baltijas vērtspapīru tirgu. Konkursā var pieteikt darbus gan latviešu, gan angļu valodā, kuri ir saņēmuši augstskolas vērtējumu ne zemāku par 7 (septiņiem) punktiem un nav iepriekš iesniegti Baltijas valstu biržu organizētajos konkursos.

Vairāk informācija un konkursa nolikums atrodams NASDAQ OMX Baltic mājas lapā šiet .

15.09.2014.