Students Kaķī

DSC_1131_Fotor

Laikam paliekot vēsākam, aizvien mazāk un mazāk laika atliek, lai vienkārši izietu ārā un atpūstos draugu lokā. Par spīti aizņemtajiem grafikiem un spītējot dzestrajam laikam, otrdien Ventspils Augstskolas studenti devās Ventspils Piedzīvojumu parka gaisa trasēs, pārvarot bailes un izbaudot sacensības garu augstu gaisā.
„Students Kaķī” norisinās jau trešo gadu un arī šis gads bija emociju pārpilns. Studenti trasēs klupa, krita un vēlās, cits ātrāk, cits lēnāk, bet visi, ejot uz vienu mērķi – labi pavadītu vakaru. Kas, spriežot pēc atsauksmēm, studentiem arī izdevās.
Šogad studenti savas uzvaras izcīnīja gan individuālajā trasē, gan komandas trasē. Par lielu pārsteigumu studentiem un iepriecinājumu rīkotājiem šogad pirmo reizi pasākumā piedalījās arī Ventspils Augstskolas administrācija, par ko liels viņiem paldies. 

Komandas disciplīnā kopumā piedalījās 13 komandas, kas ir vairāk kā pagājušogad. Arī individuālajā disciplīnā šogad bija daudz lielāka atsaucība kā iepriekšējā gadā. Varbūt par iemeslu studentu atsaucībai bija individuālās trases nomaiņa, jo melnās trases vietā individuālā disciplīna norisinājās violetajā trasē. Lai gan studenti apgalvoja, ka violetā trase esot vienkārša, sarunās ar Piedzīvojumu parka darbiniekiem izdevās noskaidrot, ka violetā trase tomēr esot grūtāka par melno un tās iziešanai ir nepieciešams vairāk spēka. Par ko tas liecina? Tikai par to, ka Ventspils Augstskolas studenti ir kļuvuši sportiskāki un ir spējīgāki pārvarēt augstāku grūtības pakāpi.

Šogad uzvaras laurus komandu sacensībā plūca” Draudzība”, kas otrās vietas ieguvējus "Raivis Pabērzs” apsteidza par vairāk kā divām minūtē, trešo vietu komandu sacensībās ieguva ”Students krūmos”. Individuālajā disciplīnā uzvaru svinēja Mikus Ciemītis un Inta Lapsiņa. Nomināciju "Labākais kostīms" saņēma komanda ”Applepie Knights”, kuri visa vakara gaitā ieturēja ļoti strigtu emo stilu.
Liels paldies visiem dalībniekiem un rīkotājiem, jūs šogad parādījāt, uz ko Students Kaķī ir spējīgs!


Rakstu sagatavoja
Studentu padomes priekšsēdētāja vietniece Ance Tīmane

22.09.2014.