Ventspils Augstskolā notiks starptautiskā zinātniskā konference “Inovācijas un viedā uzņēmējdarbība”

background-conference-1

Šonedēļ, 17. un 18. septembrī, Ventspils Augstskolā notiks starptautiskā zinātniskā konference “Inovācijas un viedā uzņēmējdarbība” (Innovations and smart enterpreneurship), kuru rīko Ventspils Augstskolas Uzņēmējdarbības, inovāciju un reģionālās attīstības centrs. Konferenci atbalsta Ventspils pilsētas dome un Ventspils Brīvostas pārvalde.

Konferencē tiks diskutēts par sadarbību starp uzņēmējdarbību, pašvaldību un akadēmisko vidi, lielu lomu atvēlot atvērtajām inovācijām, ilgtspējībai, kā arī maziem un vidējiem uzņēmumiem. Tiks runāts arī par uzņēmējdarbības attīstības veicināšanu no valsts un uzņēmēju skatu punkta.

Ceturtdien, 17. septembrī, plkst. 13:00 Ventspils Augstskolas D104 auditorijā notiks konferences atklāšana. Pēc tam konferences dalībniekiem, studentiem un visiem interesentiem būs iespējams piedalīties Kremsas Lietišķo zinātņu universitātes (Austrija) profesora R. Altenburgera (R. Altenburger) un Roterdamas Erasmus universitātes (Nīderlande) pārstāvja M. van der Horsta (M. van der Horst) referātu prezentācijās. 

Piektdien, 18. septembrī, ar prezentāciju uzstāsies Latvijas Republikas Ekonomikas ministrijas pārstāvis R. Aleksjenko, kurš runās par valsts pārvaldes skatījumu uz uzņēmējdarbību, pēc tam uzstāsies SIA “TestDevLab” valdes loceklis A. Frišfelds, kurš diskutēs par uzņēmējdarbību Latvijā no informācijas tehnoloģiju nozares pārstāvja skatu punkta. Konferences dalībnieki iepazīstinās klausītājus ar saviem referātiem, kā arī diskutēs par inovācijām un uzņēmējdarbības attīstības tendencēm. Konferences noslēgumā tiks organizēta tiešsaistes video lekcija ar J. Šenkeru (J. Schenker) no “Prestige Economics” ASV. 

Konferences programma pieejama ŠEIT

Detalizētāka informācija par konferenci pieejama Ventspils Augstskolas mājas lapā www.old.venta.lv/petnieciba/konferences/.

14.09.2015.