Ventspils Augstskolas Mūžizglītības centrs aicina apgūt “SolidWorks”

SolidWorks-logo

Ventspils Augstskolas Mūžizglītības centrs aicina pieteikties datorizētās projektēšanas kursiem “Solidworks iesācējiem”. SolidWorks ir 3D mehāniskā CAD programma, kas strādā uz Microsoft Windows operētājsistēmas. Programma SolidWorks ir teicams instruments 3d projektēšanai. Šai programmai eksistē dažādas papildprogrammas, kas palīdz veikt specifiskas darbības ar modeļiem. Pašlaik SolidWorks izmanto vairāk nekā 1,87 miljoni inženieru un dizaineru vairāk nekā 165 000 uzņēmumos visā pasaulē.

Lai veiksmīgi apgūtu SolidWorks kursu nepieciešamas pamatzināšanas lietišķajā informātikā, kā arī vēlama izpratne par inženierzinātnēm un tehnisko grafiku. Mācību kurss sastāv no 40 akadēmiskajām stundām (lekcijām un praktiskajām nodarbībām). Kursa ietvaros kursu dalībnieki gūs priekšstatu par CAD/CAM/CAE/PLM tehnoloģijām un to pielietošanas iespējām, praktiski iepazīsies ar datorizēto projektēšanu, izmantojot kursa mērķim atbilstošo programmatūru un tehniskos līdzekļus. Kursu apmeklētāji apgūs prasmes patstāvīgi konstruēt telpiskus objektus un izveidot detaļu rasējumus datorgrafikā, noformēt un izdrukāt tos.

Kursu struktūra un apgūstamās tēmas: ekrāna komandu un logu izkārtojums, funkcionālie moduļi un to mijiedarbība, darbības ar komponentēm un bibliotēkas elementiem, projektēšanas etapi, rezultātu dokumentēšana, tehnoloģiskā projektēšana. Praktiskā projektēšana.

Kursa cena: 300,-EUR (ieskaitot PVN).

Elektroniskā pieteikšanās ŠEIT!

Plašāka informācija:

zvanot pa tālruni +371 63629650 vai +371 27738823,

rakstot uz e-pastu: mic@venta.lv vai mājas lapā

 

17.08.2016.