Ventspils Augstskolas Mūžizglītības centrā sāksies vācu valodas kursi iesācējiem

17

Ventspils Augstskolas (VeA) Mūžizglītības centrs (MIC) aicina pieteikties vācu valodas kursiem iesācējiem. Š.g. 3.oktobrī plkst. 19:00 VeA MIC notiks bezmaksas informatīvā lekcija kursā “Vācu valoda iesācējiem”.

Vācu valoda ir viena no visizplatītākajām valodām pasaulē, īpaši centrālajā Eiropā. Vācu valoda līdztekus angļu un franču valodām ir arī Eiropas Savienības institūciju darba valoda. Kursu apmeklētāji, apgūstot vācu valodu, paplašinās savas iespējas biznesa kontaktu veidošanai ar Vācijas uzņēmumiem, kas visā pasaulē ir pazīstami ar savu ražošanas kvalitāti. Tāpat vācu valodas zināšanas palīdzēs apgūt arī citas tai radniecīgas valodas, piemēram, norvēģu, holandiešu, zviedru un dāņu.

Vācu valodas nodarbības notiks nelielās grupās divas reizes nedēļā, pa 3 akadēmiskajām stundām. Nodarbības kopējais ilgums – 135 minūtes. Apmeklējot kursu “Vācu valoda iesācējiem”, kursu dalībnieki tiks sagatavoti un apmācīti, lai viņu prasmes atbilstu A1, A2 valodu prasmju līmenim. Veiksmīgi pabeidzot mācību kursu un sekmīgi nokārtojot noslēguma pārbaudes darbu, kursu apmeklētāji saņems Ventspils Augstskolas Mūžizglītības centra sertifikātu.

Kursa garums: 60 akadēmiskās stundas. Kursa cena 72,- EUR mēnesī (kopējā kursa cena ir 215,- EUR).

Plašāka informācija:

zvanot pa tālruni +371 63629650 vai +371 27738823,

rakstot uz e-pastu: mic@venta.lv vai mājas lapā

 

27.09.2016.