Seminārs – Pārmaiņu vadīšana

Picture1

Katrā organizācijā, katrā tirgū, katrā pasaules valstī, tikt galā ar straujām pārmaiņām ir liels izaicinājums vadītājiem. Zināšanas, kā uzbūvēt organizāciju, kas spēj pielāgoties mūsdienu straujajām pārmaiņām ir ļoti svarīgas!

Šī semināra laikā tiks stāstīts par šādām tēmām:

    • Četras vadības lomas
    • Pārmaiņu cilpa un kā tā ietekmē vadības lomu
    • Pārmaiņu vadības atslēgasvārdi: efektīvu lēmumu pieņemšana un efektīva ieviešana
    • Krīzes pārvaldība – viena no atslēgām veiksmīgai pārmaiņu vadīšanai
    • Kā izmantot dažādus rīkus paātrināto pārmaiņu vadīšanai

Par Adizes: Adizes piedāvā vadības un līderības attīstības, kā arī organizatoriskās transformācijas pakalpojumus. Adizes Metodoloģijas iedarbīgās koncepcijas, metodes un rīki ir pārbaudīti un neskaitāmu vadītāju, īpašnieku apstiprināti vairāk nekā 52 pasaules valstīs. Neatkarīgi no nozares, Adizes metodoloģija paliekoši maina līderi  – gan organizatoriski, gan personīgi.

Par pasniedzēju: Vladimirs Kuzmins ir sertificēts Adizes instruktors un koordinators. 10 gadu garumā viņš ir īstenojis uzņēmuma resursu plānošanas sistēmu ieviešanu visās Ziemeļvalstīs, Baltijas valstīs, Krievijā un Ukrainā. Pildot vadošā partnera, valdes locekļa un produktu menedžera pienākumus, Vladimirs ir veiksmīgi palielinājis uzņēmuma pakalpojumu kapacitāti un ieviesa jaunus produktus.

Norises vieta un laiks: Seminārs notiks 21. aprīlī plkst. 15:00 Ventspils Augstskolas Mūžizglītības centrā D103 auditorijā. Semināra ilgums ~ 2,5h. Cena: Cena par vienu personu 10 Eur (ar PVN). Cenā iekļauta kafijas pauze.

Vairāk informācijas un pieteikšanās, rakstot uz epastu mic@venta.lv vai zvanot uz : +371 63629650, +371 27738823

Pastāvēs kas mainīsies! /Rainis/

11.04.2017.