Seminārs «Izlauzties līdz Uzplaukumam» Mūžizglītības centrā

Adizes (facebook)

Ventspils Augstskolas (VeA) Mūžizglītības centrs (MIC) 21. septembrī organizē semināru “Izlauzties līdz uzplaukumam”, uz kuru aicināti visi interesenti.

Par Adizes: “Adizes Metodoloģija” ir aprobēta pārvaldības sistēma, kas palīdz uzņēmējiem un līderiem būvēt ilgtermiņa, augstas veiktspējas organizācijas par spīti nezūdošai nenoteiksmei. “Adizes Metodoloģija” piedāvā pārbaudītu un allaž veiksmīgu procesu, kas pierāda sevi tūkstošos uzņēmumu dažādās pasaules valstīs un ar kuru šie uzņēmumi paātrināti pārvalda izmaiņas bez destruktīviem konfliktiem.

Mērķauditorija: Valdes locekļi, dažādu līmeņu vadītāji, uzņēmumu īpašnieki un vadības konsultanti. Šajā seminārā visi atradīs unikālas, praktiskas un pielietojamas organizāciju pārvaldības zināšanas.

Ko Jūs iegūsiet: Jūs mācīsieties vest savu organizāciju līdz uzplaukuma dzīvescikla posmam neparedzamajā un neprognozējamā vidē, kas tik raksturīga mūsdienām.

Semināra gaitā jūs detalizēti apgūsiet “Adizes Metodoloģijas” stūrakmeņus:

• PAEI (menedžmenta lomas un stilus);

• Capi (apvieno pilnvaru, varu un ietekmi);

• Dzīvescikla koncepciju;

• “Savstarpējas Cieņas & Uzticības” avotus.

Semināru vadīs: Vladimirs Kuzmins, Adizes institūta partneris.

Cena: Cena vienam uzņēmuma dalībniekam 200 Eiro + PVN. Katram nākamajam 85 Eiro + PVN. Cenā iekļauti visi materiāli un kafijas pauzes.

Vietu skaits ierobežots!

Vairāk informācijas un pieteikšanās: http://old.venta.lv/muzizglitiba/ zvanot pa tālruni +371 63629650 vai +371 27738823, rakstot uz e-pastu: mic@venta.lv

 

04.09.2017.