Mūžizglītības centrā notiks angļu un vācu valodas kursi

Apmeklē vācu vai angļu valodas kursus no 2.novembra

Ventspils Augstskolas Mūžizglītības centrs (VeA MIC) aicina pieteikties gan angļu, gan vācu valodas kursiem iesācējiem. Mūžizglītības centrs aicina visus interesentus uz bezmaksas informatīvajām lekcijām, kuras notiks 2.novembrī plkst. 18:00 Ventspils Augstskolas  D102 auditorijā (angļu valoda) un D103 auditorijā (vācu valoda).

  • Vācu valoda ir viena no visizplatītākajām valodām pasaulē, īpaši centrālajā Eiropā. Vācu valoda līdztekus angļu un franču valodām ir arī ES institūciju darba valoda. Apgūstot vācu valodu paplašināsiet savas iespējas veidot biznesa kontaktus ar Vācijas uzņēmumiem, kas visā pasaulē ir pazīstami ar savu ražošanas kvalitāti. Tāpat vācu valodas zināšanas palīdzēs apgūt arī citas tai radniecīgas valodas, piemēram, norvēģu, holandiešu, zviedru un dāņu.

Kursu cena: 215,-EUR

Kursu garums: 60 akadēmiskās stundas (2,5 mēneši).

  • Angļu valoda ir dzimtā valoda aptuveni no 309 līdz 400 miljoniem cilvēku, un pēc šī rādītāja tā ir trešā lielākā valodā pasaulē. Mūsdienās angļu valoda ir kļuvusi par lingua franca un, saskaitot visus šīs valodas pratējus, tā ir visizplatītākā valoda pasaulē un bieži tiek izmantota kā starptautiska saziņas valoda. Apgūstot angļu valodu Jums atvērsies durvis uz visiem kontinentiem, kā arī piekļūsiet neierobežotiem informācijas avotiem jebkurā Jums vajadzīgajā jomā.

Kursu cena: 215,-EUR

Kursu garums: 60 akadēmiskās stundas (2,5 mēneši).

Plašāka informācija un pieteikšanās: zvanot pa tālruni +371 63629650 vai +371 27738823, rakstot uz e-pastu: mic@venta.lv vai mājas lapā www.old.venta.lv/muzizglitiba

25.10.2017.