Mūžizglītības centrs aicina apmeklēt dažādus kursus

Ventspils_Augstskola_muzizglitiba

Ventspils Augstskolas Mūžizglītības centrs (VeA MIC) visus interesentus aicina pieteikties trīs dažādiem kursiem, kuri sāksies jau februārī.

Interesentiem tiek piedāvāti šādi kursi: 1. Latviešu valoda iesācējiem: šis mācību kurss ir domāts cilvēkiem, kuriem nav vai ir minimālas latviešu valodas zināšanas. Kursa garums: 90 akad.h., kursa cena: 300,-EUR.

2. Krievu valoda iesācējiem: mācību kurss paredzēts cilvēkiem bez krievu valodas priekšzināšanām vai ar pavisam nelielām zināšanām. Latvijā krievu valoda ir otra izplatītākā valoda pēc iedzīvotāju skaita. Apgūstot krievu valodu Jums pavērsies plašas iespējas darba tirgū gan Latvijā, gan ārvalstīs. Kursa garums: 60 akad.h., kursa cena: 220,-EUR.

3. MS Excel (ar priekšzināšanām): ja esat aktīvs MS Excel lietotājs un vēlaties atvieglot savu darbu – šis kurss ir paredzēts Jums. Mēs parādīsim, kā efektīvāk strādāt ar MS Excel, apgūt daudzās un dažādās iespējas, par kurām lietotājs bieži vien nav pat informēts. Kursa garums: 20 akad.h., kursa cena: 120,-EUR.

Atgādinām, ka,  lai uzsāktu apmācības ir nepieciešams minimālais cilvēku skaits grupā. Kā arī maksu par kursiem ir iespējams veikt pa daļām.

Pieteikšanās kursiem elektroniski, aizpildot pieteikuma anketu: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfpcAeDz2t2p28n56sVgmZygpDMrDEdVy76EzCyoSKYqaCTYQ/viewform

Plašāka informācija: zvanot pa tālruni +371 63629650 vai +371 27738823, rakstot uz e-pastu: mic@venta.lv vai mājas lapā www.old.venta.lv/muzizglitiba

 

 

23.01.2018.