Mūžizglītības centrs aicina apmeklēt semināru par darbinieku motivāciju

Burkāns vai pātaga

Ventspils Augstskolas Mūžizglītības centrs (VeA MIC) aicina pieteikties un apmeklēt semināru “Burkāns vai pātaga, jeb ko mēs zinām par darbinieku motivāciju”, kas norisināsies 23. martā no plkst. 10.00 līdz 17.00 Ventspils Augstskolas D103. auditorijā.

Semināra mērķis: padziļināt dalībnieku izpratni motivācijas jautājumos, apzinot dažādu motivācijas pieeju riskus un resursus, un atrast jaunas idejas kā savas komandas, tā sevis motivēšanā.

Semināra mērķauditorija: dažāda līmeņa vadītāji, kuriem aktuāls jautājums par savas komandas motivāciju un iespējām paaugstināt savas komandas motivāciju/produktivitāti.

Sagaidāmais rezultāts: labāka izpratne par motivācijas procesiem, to vai citu pieeju efektivitāti vai tās trūkumu, praktiskas idejas motivācijas pielietošanai, lai veicinātu gan personīgo profesionālo izaugsmi, gan savas komandas produktivitāti.

Semināra tēmas:

  • Motivācija – psiholoģiskais konteksts – kāpēc šī tēma kļūst akutāla, kāpēc tik smagi lauzt rutīnu un mainīt esošo lietu kārtību.
  • Motivācijas neirobioloģiskais mehānisms – kā un kāpēc veidojas jaunās, vēlamās uzvedības, pārmaiņas un kāpēc labās ieceres tik bieži izsīkst.
  • Motivācijas argumentācija. Racionālais un emocionālais konteksts jebkuru ziņu nodošanā, jebkurā starppersoniskajā mijiedarbībā.
  • Komunikācijas, konfliktu risināšanas prasmes nozīme motivācijas procesā.
  • Motivācijas veidi un praktiskie paņēmieni attiecībā uz saviem padotajiem, attiecībā uz sevi.
  • Motivācijas ideju banka personīgajai “līdzņemšanai”.

Seminārs notiek interaktīvā gaisotnē, kur teorijas izklāsts iet pamīšus ar dalībnieku pieredzes, piemēru apzināšanu, praktisko ideju apkopojumu.

Semināra cena: vienam dalībniekam 40,- EUR (bez PVN), 2-5 dalībniekiem no vienas organizācijas 30,-EUR (bez PVN) par vienu dalībnieku, 6+ dalībnieki no vienas organizācijas 25,-EUR (bez PVN) par vienu dalībnieku.

Par semināra vadītāju: Ieva Vaine, M. Psych. – profesionālā darbība kopš 2006. gada lielākoties ir saistīta ar semināru, kursu, komandu treniņu izstrādi un vadību dažādu projektu ietvaros kā korporatīvajā vidē, tā NVO un pašvaldību sektorā. Vairāk kā 10 gadu praktiskā darba pieredze kā klīniskajam psihologam, vadot personīgās izaugsmes, atbalsta grupas, kā arī konsultējot karjeras izvēles jautājumos.

Semināram iespējams pieteikties elektroniski, aizpildot pieteikuma anketu: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScsiXailbAHJbHyEKXFR5RK2TVievUlXS3sBsemin9zmj9hCg/viewform

Plašāka informācija:

zvanot pa tālruni +371 63629650 vai +371 27738823, rakstot uz e-pastu: mic@venta.lv vai mājas lapā www.old.venta.lv/muzizglitiba

 

09.03.2018.