Ventspils Augstskolas studentiem panākumi elektronikas sacensībās Viļņā

Elektronikas_studenti_konkurss_Vilna

Ventspils Augstskolas elektronikas studenti – Klāvs Reinis Ozols, Ernests Brēdiķis un Romāns Peženkovs – ieguvuši godalgoto trešo vietu komandu kopvērtējumā starptautiskajās elektronikas studentu sacensībās “EIFtronic 2018”, kuras norisinājās no 12. līdz 13. aprīlim Viļņā.  Sacensībās piedalījās komandas no Lietuvas, Polijas, Baltkrievijas un Latvijas.

Šogad Ventspils Augstskolas studentu komandu veidoja bakalaura studiju programmas “Elektronika” otrā kursa studenti Klāvs Reinis Ozols un Ernests Brēdiķis, kā arī trešā kursa students Romāns Peženkovs. Studentu komanda uz sacensībām devās kopā ar Informācijas tehnoloģiju fakultātes lektoru Mārci Donerblicu.

Konkursa struktūra veidota tā, ka visiem dalībniekiem jāizpilda teorijas tests, bet pēc tam katram komandas dalībniekam jāveic savs praktiskais uzdevums. Šoreiz Klāvs Reinis Ozols veica digitālā pulksteņa montēšanas un lodēšanas praktisko uzdevumu, Ernests Brēdiķis veica elektriskās shēmas saslēgšanu un tās darbību raksturojošo parametru mērījumus, bet Romāns Peženkovs veica iegultās programmēšanas uzdevumus.

EIFtronic ir ikgadējs starptautisks konkurss elektronikas studentiem, kurā jau trešo gadu piedalās arī studentu komanda no Ventspils Augstskolas.

Ventspils Augstskola sveic studentus un lektoru ar godalgoto vietu, kā arī novēl panākumus studijās un ārpusstudiju aktivitātēs.

 

17.04.2018.