Bibliotēka

Bibliotēka

 

Ventspils Augstskolas telpās mājvietu ir atradusi Latvijas modernākās bibliotēkas – Ventspils bibliotēkas filiāle – Ventspils Augstskolas bibliotēka.

Augstskolas bibliotēka ir izvietota divos stāvos ar plašu mācību literatūras, periodikas un arī daiļliteratūras nodaļu. Lasītavā ir pieejamas gan jaunākās dažādu nozaru vārdnīcas, gan audio un audiovizuālie materiāli, e-grāmatu lasītājs, jaunākās grāmatas un periodiskie izdevumi. Pateicoties gaišajām un plašajām telpām, augstskolas bibliotēka ir piemērota dažādu grupu darbu veikšanai. Ir iespēja izmantot arī klusināto lasītavu, kas šobrīd atrodas mediatēkas telpās.

Bibliotēkā darba un studiju vajadzībām pieejami pieci brīvpieejas datori ar interneta pieslēgumu un trīs datori īpaši Ventspils Augstskolas studentu vajadzībām. No visiem bibliotēkas telpās esošajiem stacionārajiem datoriem bezmaksas ir pieejamas visas Ventspils Augstskolas bibliotēkas abonētās datubāzes.

Ventspils Augstskolas bibliotēkas fonds ir pieejams ikvienam Ventspils iedzīvotājam, grāmatas un citus drukātos izdevumus iespējams saņemt uz mājām, uzrādot derīgu Vienoto lasītāja karti vai tās ekvivalentu studentu apliecību. Ventspils Augstskolas bibliotēkas noteikumi ir lasāmi šeit.

Ventspils Augstskolas bibliotēka ir Latvijas Akadēmisko bibliotēku asociācijas (LATABA) locekle.

Bibliotēka atrodas Ventspils Augstskolas telpās, Inženieru ielā 101, Ventspilī.

Bibliotēkas darba laiks pirmssvētku un svētku dienās

Darba laiks
21. aprīlī 10.00 – 16.00
30. aprīlī 09.00 – 20.00
1. maijā SLĒGTS
2. maijā 09.00 – 21.00

Bibliotēkas darba laiks

Darba laiks
Pirmdiena – Ceturtdiena 9:00 – 21:00
Piektdiena, Sestdiena 11:00 – 18:00
Svētdiena slēgts