Bibliotēka

Jaunumi

Lai atvieglotu izdevumu nodošanu laikā, kad bibliotēkas slēgtas, lasītāji var izmantot Nodošanas kastes pie Galvenās un Bērnu bibliotēkas un Pārventas bibliotēkas.

Ja lasītājam tuvākajā bibliotēkā nav atrodama vajadzīga grāmata, bet tā ir citā Ventspils bibliotēkas struktūrvienībā, atgādinām, ka nepieciešamo izdevumu var pasūtīt. Pasūtīto grāmatas eksemplāru lasītājam tuvākajā bibliotēkā nogādās divu dienu laikā.

Aicinām apmeklēt bibliotēkas un izmantot mūsu piedāvātos pakalpojumus.

Ventspils Augstskolas bibliotēkai ir savs twitter konts @VeAbiblioteka
Ventspils Augstskolas bibliotēkai ir savs Instagram konts vea_biblioteka
Ideju bankas urna tagad arī mūsu bibliotēkā Ieguldi savu ideju mūsu Ideju bankā, un mēs to iespēju robežās īstenosim!  Lasītāju idejas, ierosinājumi un ieteikumi ir lasāmi šeit.

 

Ventspils Augstskolas bibliotēka ir saņēmusi dāvinājumu no Nacionālā Kino centra ar Latvijas kinovēstures būtiskākajām parādībām un spilgtākajiem mūsdienu kinomākslas paraugiem.

Kolekcijas saturu veidoja piecu filmu nozares ekspertu grupa. Diskusiju rezultātā izlasē ievietotas 70 Latvijas filmas (10 spēlfilmas, 16 dokumentālās filmas un 44 animācijas filmas), grupētas divos hronoloģiskos periodos – klasiskais kino un mūsdienas. Izlases 25 DVD diskiem komplektā sagatavots arī izsmeļošs informatīvi izglītojošs bilingvāls katalogs (latviešu un angļu valodā) par visām filmām un to autoriem.

Informējam, ka Ventspils Augstskolas bibliotēkas grāmatas iespējams nodot citās Ventspils bibliotēkas struktūrvienībās!