Foto

Tulkošanas studiju fakultātes grāmatu atvēršanas svētki
Tulkošanas studiju fakultātes grāmatu atvēršanas svētki Ventspils Augstskolas bibliotēkā š.g. 3. oktobrī tika atklātas divas Ventspils Augstskolas Tulkošanas studiju fakultātes grāmatas. Izdevums “Tulkošanas fakultāte 20 gados (1997-2017) tapis par godu Ventspils Augstskolas 20 gadu jubilejai. Tajā atspoguļots Ventspils Augstskolas Tulkošanas studiju fakultātes esošā un bijušā akadēmiskā un zinātniskā personāla veikums pēdējo 20 gadu laikā. Savukārt “Valodniecība un tulkojumzinātne. Recenziju žurnāls Nr.1” ir pirmais izdevums Latvijā, kurā apkopotas dažādas valodniecības un tulkojumzinātnes pētījumu sagatavotās recenzijas.

8 Attēli

Zinātnieku nakts
Zinātnieku nakts

7 Attēli

Irbe-3
Irbe-3

9 Attēli

Mārtiņa Dauguļa vieslekcija
Mārtiņa Dauguļa vieslekcija Otrdien, 25. aprīlī, Ventspils Augstskolā viesojās lektors, LNT ziņu moderators, runas un uzstāšanās konsultants Mārtiņš Daugulis, kurš aizraujošā lekcijā stāstīja par kritisko domāšanu un medijpratību politikā, kā arī par to, cik ievainojama ir sociālo tīklu pasaule.

8 Attēli

Tulkošanas studiju fakultātes projektu nedēļa
Tulkošanas studiju fakultātes projektu nedēļa Šogad Ventspils Augstskolas (VeA) Tulkošanas studiju fakultātes (TSF) studenti Projektu nedēļā prezentēja aizraujošas un nopietnas starpdisciplināras projektu tēmas. Projektu nedēļā studenti un pasniedzēji ar dažādām mācību un pētniecības metodēm aplūkoja vairākus interesantus tematus, tādējādi demonstrējot tulka – tulkotāja profesijas pievilcību, iespējas tautsaimniecībā un pētnieciskajā darbā.

32 Attēli

Starptautiskā virtuve
Starptautiskā virtuve 7.aprīlī Ventspils Augstskolas ārvalstu studenti Ventspils Tehnikumā piedalījās pasākumā "Starptautiskā vituve", kur gatavoja dažādus nacionālos ēdienus. Pasākumā piedalījās studenti no Uzbekistānas un Latvijas, kuri mācās bakalaura studiju programmā "Valodas un starpkultūru komunikācija", kā arī Erasmus+ programmas studenti no Grieķijas, Polijas, Ungārijas un Spānijas.

28 Attēli

Zemais starts
Zemais starts

45 Attēli

Zuru pamatskola
Zuru pamatskola

16 Attēli

Starptautiskā projekta noslēgums
Starptautiskā projekta noslēgums Veiksmīgi noslēdzies projekts “Juridiskās sistēmas un uzņēmējdarbības tiesības: tulkošanas daudzveidība”. Divas nedēļās studenti un pasniedzēji no Francijas, Spānijas, Portugāles, Čehijas, Rumānijas, Slovākijas un Latvijas papildināja savas zināšanas Ventspils Augstskolā.

20 Attēli

Jura Žagara grāmatas
Jura Žagara grāmatas "Orbītu teorija" atvēršanas svētki Š.g. 8. decembrī Pārventas bibliotēkā notika Ventspils Augstskolas asociētā profesora Jura Žagara grāmatas "Orbītu teorija" atvēršanas svētki. Grāmatas mērķauditorija ir dabaszinātņu un inženierzinātņu studenti, kā arī inženieri un pētnieki, kas nākotnē strādās ar Eiropas Kosmosa aģentūras projektiem.

9 Attēli

Irbe-3
Irbe-3

5 Attēli

Erudīcijas konkurss vidusskolēniem
Erudīcijas konkurss vidusskolēniem Piektdien, 14. oktobrī, Ventspils Augstskolā tika aizvadīts Erudīcijas konkurss vidusskolēniem. Skolēniem bija jāatbild uz dažādiem jautājumiem par Ventspils pilsētu, ievērojamām personībām un filmām, IT, ekonomiku un tulkošanu. No 10 Ventspils vidusskolu komandām, kas piedalījās konkursā, uzvarēja Ventspils Valsts 1. ģimnāzijas komanda "Harambe". Paldies visām komandām par piedalīšanos!

19 Attēli

Karjeras nedēļas pasākums Talsos
Karjeras nedēļas pasākums Talsos Karjeras nedēļas ietvaros 10. oktobrī Ventspils Augstskolas pārstāvji viesojās Talsu Valsts ģimnāzijā un Talsu 2.vidusskolā

17 Attēli

S. Sviķes promocijas darba aizstavēšana
S. Sviķes promocijas darba aizstavēšana Ventspils Augstskolas Tulkošanas studiju fakultātes lektore Silga Sviķe 7. oktobrī aizstāvēja promocijas darbu “Speciālā leksika vispārīgajās divvalodu tulkojošajās vārdnīcās: augu nosaukumi” filoloģijas doktora zinātniskā grāda iegūšanai lietišķās valodniecības apakšnozarē.

7 Attēli

TSF pirmā kursa studentu iepazīšanās pasākums
TSF pirmā kursa studentu iepazīšanās pasākums Š.g. 4. oktobrī Tulkošanas studiju fakultātē pieminēja visu tulku - tulkotāju aizbildni Svēto Hieronīmu. Pasākuma laikā izskanēja profesora Jāņa Sīļa stāsts par Svēto Hieronīmu, kā arī TSF pirmā kursa studentu prezentācijas un uzstāšanās. Noslēgumā jaunie studenti iesaistījās viktorīnā, atklājot zināmo un nezināmo par saviem pasniedzējiem.

46 Attēli

Zinātnieku nakts 2016
Zinātnieku nakts 2016 30. septembrī Ventspils Augstskolā (VeA) notika ikgadējā Zinātnieku nakts. Interesenti varēja piedalīties praktiskajās nodarbībās, klausīties izzinošas lekcijas, kā arī vērot demonstrējumus – gan no zinātnes zelta fondiem, gan no jaunumiem Ventspils Augstskolā.

49 Attēli

Starptautiskā konference
Starptautiskā konference "Ventspils paralēle" Trešdien, 14. septembrī Ventspils Augstskolā notika starptautiskā konference "Ventspils paralēle."

30 Attēli

Starptautiskā konference
Starptautiskā konference "Valodu kontakti un kontrasti III" Ventspils Augstskolā 9. un 10. septembrī notika starptautiskā konference "Valodu kontakti un kontrasti III." Konference tika organizēta Tulkošanas studiju fakultātei (TSF) sadarbojoties ar Latvijas Universitāti.

52 Attēli

VeA paraksta sadarbibas ligumu ar Ventspils Valsts 1. ģimnāziju
VeA paraksta sadarbibas ligumu ar Ventspils Valsts 1. ģimnāziju Š.g. 25. augustā Ventspils Augstskolas (VeA) rektora vietas izpildītājs Kārlis Krēsliņš, Ventspils Valsts 1. ģimnāzijas direktore Pārsla Kopmane un Ventspils Izglītības pārvaldes vadītājs Aldis Slavinskis parakstīja sadarbības līgumu. Līgums paredz abām pusēm sadarboties nozares izglītības procesa nodrošināšanā, popularizēšanā un attīstības veicināšanā.

10 Attēli

Ventspils Augstskolas EPF un ITF fakultāšu izlaidums (18.06.2016)
Ventspils Augstskolas EPF un ITF fakultāšu izlaidums (18.06.2016) Ventspils Augstskolas Ekonomikas un pārvaldības fakultātes un Informāciju tehnoloģiju fakultātes izlaidums 18.06.2016.

188 Attēli

Ventspils Augstskolas TSF izlaidums (18.06.2016)
Ventspils Augstskolas TSF izlaidums (18.06.2016) Ventspils Augstskolas Tulkošanas studiju fakultātes izlaidums 18.06.2016.

97 Attēli

Izstāde
Izstāde "Zīmuļu pavēlnieki" 3. jūnijā Ventspils Augstskolas (VeA) bibliotēkā tika atklāta “Mākslas klubiņa” pirmā mācību gada noslēguma izstāde “Zīmuļu pavēlnieki”. Mākslas klubiņš VeA tika izveidots, pateicoties Tulkošanas studiju fakultātes 3. kursa studentam Matīsam Freimanim, kurš jau otro semestri kopā ar mākslu mīlošiem augstskolas studentiem divas reizes nedēļā pilnveido savas zīmēšanas prasmes.

59 Attēli

Studentu zinātniskā konference
Studentu zinātniskā konference 12.maijā Ventspils Augstkolas D104 auditorijā norisinājās četrpadsmitā Ventspils Augstskolas Studentu zinātniskā konference “Aktualitātes tautsaimniecībā, tulkošanā un tehnoloģijās”.

38 Attēli

Ventspils Augstskolas Studentu padome viesojās Pāvilostas vidusskolā
Ventspils Augstskolas Studentu padome viesojās Pāvilostas vidusskolā 5.maijā Ventspils Augstskolas Studentu padomes pārstāvji viesojās Pāvilostas vidusskolā, lai dalītos savā pieredzē un reprezentētu Ventspils Augstskolu, kā ideju realizāciju vietu, tādējādi palīdzot Pāvilostas skolēniem izveidot Skolēnu līdzpārvaldi. Iniciatīva par Skolēnu līdzpārvaldes nepieciešamību Pāvilostas vidusskolā nāca no vidusskolas direktores Ingūnas Griškēvičas puses, kura pēc augstskolas prezentācijas izglītības tūres ietvaros nolēma, ka arī Pāvilostas vidusskolēnus ir nepieciešams iedvesmot aktīvi līdzdarboties un padarīt mācību iestādi vēl labāku.

18 Attēli

Ventspils Augstskolā atzīmēja starptautisko «Meitenes IKT nozarē» dienu
Ventspils Augstskolā atzīmēja starptautisko «Meitenes IKT nozarē» dienu 28. aprīlī visā pasaulē, tajā skaitā Latvijā, tika atzīmēta starptautiskā «Meitenes IKT jomā» diena (Girls in ICT day), kuras ietvaros Ventspils Augstskolas Informācijas tehnoloģiju fakultāte organizēja tiešsaistes sarunu ar IKT jomas pārstāvi un studentēm Apvienotajos Arābu Emirātos. Šādas dienas mērķis ir iedrošināt meitenes un jaunas sievietes apsvērt studijas un karjeru strauji augošajā informācijas tehnoloģiju (IT) jomā.

10 Attēli

Ventspils Augstskolas studentu tikšanās ar Accenture pārstāvjiem
Ventspils Augstskolas studentu tikšanās ar Accenture pārstāvjiem Uzņēmums Accenture 27.aprīlī tikās ar Ventspils Augstskolas studentiem un interesentiem, lai pastāstītu par: • Accenture attīstības plāniem Ventspilī; • Kas ir DevOps koncepts; • Vasaras bootcamp jauno programmu, prakses un darba iespējām Accenture. Studenti tikšanās laikā varēja pieteikties uz jauno Accneture bootcamp programmu, kas norisināsies 2016.gada jūlijā. Sekmīgākajiem bootcamp dalībniekiem tiks piedāvāta apmaksāta prakse līdz 6 mēnešiem. Liela daļa praktikantu kļūst pat Accenture pastāvīgajiem darbiniekiem.

11 Attēli

Karjeras diena 2016
Karjeras diena 2016 20. aprīlī Ventspils Augstskolā notika ikgadējā “Karjeras diena”, kuras mērķis ir iepazīstināt augstskolas studentus ar dažādu nozaru uzņēmumiem un to piedāvātajām prakses un darba vietām. Šogad karjeras dienā piedalījās Ventspils pilsētas dome, SIA ““Ventspils nafta” termināls”, AS Swedbank, AS SEB Banka, SIA TestDevLab, SIA PricewaterhouseCoopers, SIA BPO Liepāja, AS Latvijas Pasts, SIA Linearis, SIA Valmieras stikla šķiedra. Studentu padomes priekšsēdētājs un viens no pasākuma rīkotājiem Oskars Linde atklāj, ka šāda veida pasākumi ir ļoti nepieciešami, jo tajos studenti var uzzināt par dažādiem uzņēmumiem, to piedāvātajām iespējām, piemēram, prakses un darba vietām. Paldies pasākuma atbalstītājiem: RedBull, SIA “”Ventspils Nafta” termināls”, tēatra namam "Jūras vārti", Olimpiskajam centram "Ventspils", Ūdens piedzīvojumu parkam, SDI Media.

35 Attēli

Irbe-1:Legacy
Irbe-1:Legacy

10 Attēli

VeA Ziemas izlaidums
VeA Ziemas izlaidums 6. februārī tika atzīmēts Ventspils Augstskolas Ziemas izlaidums, kurā maģistra diplomus saņēma 12 studiju programmas “Juridisko tekstu tulkošana” absolventi.

97 Attēli

A. Klausa stipendiātu intervijas un stipendijas pasniegšana
A. Klausa stipendiātu intervijas un stipendijas pasniegšana 19. janvārī Ventspils Augstskolā tika pasniegta profesora Andra Klausa stipendija. Kā galvenie pretendenti stipendijas saņemšanai tika izvirzīti divi aktīvi un radoši studenti – ceturtā kursa Ekonomikas un pārvaldības fakultātes studente Elīna Stūre un trešā kursa Tulkošanas studiju fakultātes students Krišjānis Polāns. Komisija, kuras sastāvā bija augstskolas rektore G. Rēvalde, mecenāts M. Lauva un VeA Studentu padomes priekšsēdētāja D. Ošeniece nolēma stipendiju piešķirt Ventspils Augstskolas ceturtā kursa Ekonomikas un pārvaldības fakultātes studentei Elīnai Stūrei.

29 Attēli

ASV vēstnieces Latvijā vizīte Ventspils Augstskolā
ASV vēstnieces Latvijā vizīte Ventspils Augstskolā 12. un 13. janvārī Ventspils Augstskolas Ventspils Starptautiskajā radioastronomijas centrā Irbenē un Ventspils Augstskolā viesojās ASV vestnieces Latvijā vietniece Šārona Hadsone Dīna.

34 Attēli

Gada balva 2015
Gada balva 2015 Ceturtdien, 10. decembrī, Ventspils Jaunrades namā notika ikgadējā Ventspils Augstskolas (VeA) Gada balva, kurā tika paziņoti šā gada laureāti un balvu saņēmēji. Ar svētku koncertu tika aizvadīts svinīgais pasākums, kurā pasniedza balvas dažādās nominācijās: Gada pirmkursnieks, Gada students, Gada pasniedzējs, Gada humors, Gada pasākums, Gada ķeza un Gada labvēlis. Foto: A. Ķesteris, J. Presņikovs

67 Attēli

Lāčplēša dienas gājiens
Lāčplēša dienas gājiens Foto: O. Jūra, A. Ķesteris

12 Attēli

Iesvētības 2015
Iesvētības 2015 Pirmā kursa studentu iesvētības

9 Attēli

Izstādes
Izstādes "Zviedru kriminālromānu ainas" atklāšana Ventspils Augstskolas bibliotēkā 2015. gada 14. septembrī Ventspils Augstskolas bibliotēkā tika atklāta izstāde "Zviedru kriminālromānu ainas". Atklāšanas pasākumā piedalījās arī V. E. Zviedrijas vēstnieks Latvijā Henriks Landerholms. Izstādes atklāšanā piedalījās arī apgāda Zvaigzne ABC pārstāve Una Orinska.

18 Attēli

Ventspils pilsētas svētku gājiens 2015
Ventspils pilsētas svētku gājiens 2015 Ventspils 725. jubilejas svētku gājienā Ventspils Augstskolu pārstāvējā tās darbinieki, vietējie un āvalstu studenti, kā arī VeA deju kolektīvs "Srautuguns".

54 Attēli

RT-16 antenas uzcelšana balsta tornī
RT-16 antenas uzcelšana balsta tornī Šodien, 29. jūnijā, Irbenē balsta tornī tika pacelta Ventspils Augstskolas Starptautiskā radioastronomijas centra mazākā radioteleskopa jaunā antena, tādējādi tagad Irbenes radioteleskopu kompleksu veidos divas antenas - 32 m un 16 m diametrā.

77 Attēli

Ventspils Augstskolas EPF fakultātes izlaidums (20.06.2015)
Ventspils Augstskolas EPF fakultātes izlaidums (20.06.2015) Ventspils Augstskolas EPF fakultātes izlaidums 20.06.2015. Foto: Oskars Jūra

129 Attēli

Ventspils Augstskolas ITF un TSF fakultāšu izlaidums (20.06.2015)
Ventspils Augstskolas ITF un TSF fakultāšu izlaidums (20.06.2015) Ventspils Augstskolas ITF un TSF fakultāšu izlaidums 20.06.2015. Foto: Oskars Jūra

189 Attēli

Karjeras diena 2015
Karjeras diena 2015

22 Attēli

Irbe1
Irbe1

13 Attēli

Izstāde Skola2015
Izstāde Skola2015

39 Attēli

Erudīts 2014
Erudīts 2014

21 Attēli

Iesvētības 2014
Iesvētības 2014

42 Attēli

Students Kaķī
Students Kaķī

18 Attēli

1. septembris 2014
1. septembris 2014

16 Attēli

Ventspils Augstskolas EPF un TSF izlaidums (21.06.2014.)
Ventspils Augstskolas EPF un TSF izlaidums (21.06.2014.) Ventspils Augstskolas EPF un TSF izlaidums (21.06.2014.). Foto: Oskars Jūra

120 Attēli

Ventspils Augstskolas ITF izlaidums (21.06.2014.)
Ventspils Augstskolas ITF izlaidums (21.06.2014.) Ventspils Augstskolas ITF izlaidums (21.06.2014.). Foto: Oskars Jūra

65 Attēli

Konference
Konference "Ventspils Paralēle V" 2014. gada 14. -15. maijā Ventspils Augstskolā norisinājās jau piektā konference „Ventspils paralēle”, kas tiek organizēta sadarbībā ar Ventspils pilsētas domi un Ventspils bibliotēku. Šogad tās tēma bija „Izglītība un cilvēks. Kurzemes mācība” un konferencē tika pārstāvētas Latvijas izglītībā ievērojas personas, kā arī ar saviem zinātniskajiem rakstiem piedalījās Ventspils Augstskolas studenti. Foto O.Jūra

9 Attēli

PureBiomass noslēguma konference (05.12.2013.)
PureBiomass noslēguma konference (05.12.2013.) 2014. gada 5.decembrī Ventspils Augstskolā notika projekta "Biomasas kā enerģijas avota potenciāls un konkurētspēja Centrālbaltijas jūras reģionā" ("Tīrā biomasa", projekta Nr. CB56) noslēguma konference. Foto: Gatis Gaigals

47 Attēli

VeA līguma parakstīšana ar Kremsas Pielietojamo zinātņu universitāti
VeA līguma parakstīšana ar Kremsas Pielietojamo zinātņu universitāti 2014. gada 9. aprīlī tika noslēgts starptautisks līgums starp Ventspils Augstskolu un Kremsas Pielietojamo zinātņu universitāti par kopīgas maģistra programmas "International Business and Export Management” („Starptautiskā uzņēmējdarbība un eksporta menedžments”) izveidi. Līguma parakstīšnas pasākumā piedalījās Ventspils augstskolas pārstāvji, Kremsas Pielietojamo zinātņu universitātes pārstāvji, Ventspils pilsētas domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs, Izglītības un zinātnes ministre Ina Druviete, Austrijas vēstnieks Latvijā štefans Pēringers un citi.

21 Attēli

V.E. Indijas vēstnieces Latvijā Banašrī Bose Harisones VeA apmeklējums
V.E. Indijas vēstnieces Latvijā Banašrī Bose Harisones VeA apmeklējums 2014. gada 19. martā savas vizītes Ventspilī ietvaros V.E. Indijas vēstniece Latvijā Banašrī Bose Harisone apmeklēja arī Ventspils Augstskolu un tikās ar augstskolas vadību. Tikšanās laikā vēstniece tika iepazīstināta ar Ventspils Augstskolas studiju piedāvājumu un zinātni. Foto: Oskars Jūra

16 Attēli

G.Dreijera promocijas darba aizstāvēšana (07.03.2014.)
G.Dreijera promocijas darba aizstāvēšana (07.03.2014.) 2014. gada 7. martā Ventspils Augstskolā notika Liepājas Universitātes Valodniecības nozares promocijas padomes sēde, kurā Guntars Dreijers aizstāvēja promocijas darbu.

23 Attēli

Ēno Ventspils Augstskolā (12.02.2014.)
Ēno Ventspils Augstskolā (12.02.2014.) Lai iepazīstinātu skolēnus ar studijām un studenta dzīvi Ventspils Augstskolā, 2014. gada 12. februārī, notika pasākums “Ēno Ventspils Augstskolā”. Pasākums vidusskolēnu vidū izpelnījies lielu atsaucību, ēnot studentus ieradīsies 19 vidusskolnieki no dažādām Rīgas, Liepājas, Kuldīgas, Talsu, Ventspils, Priekules un Piltenes vidusskolām. Dalībnieku vidū vairums ir tieši 12. klašu skolēnu, bet liela interese ir arī no 10. un 11. klases skolēniem.

15 Attēli

VeA TSF JTTM izlaidums (01.02.2014.)
VeA TSF JTTM izlaidums (01.02.2014.) 2014. gada 1.februārī diplomus svinīgi saņēma Tulkošanas studiju fakultātes “Juridisko tekstu tulkošanas” maģistri. Foto: Oskars Jūra

48 Attēli

VeA bijušo rektoru portretu sienas atklāšana
VeA bijušo rektoru portretu sienas atklāšana 2013. gada 20. decembrī tika atklāta Ventspils Augstskolas bijušo rektoru – Freda Jāņa Reknera, Jāņa Vucāna un Jāņa Eglīša – portretu sienu. Foto: Foto: Juris Presņikovs

6 Attēli

Sadarbības līgums ar Nacionālās Uzbekistānas universitāti
Sadarbības līgums ar Nacionālās Uzbekistānas universitāti No 2013. gada 11. līdz 14. novembrim, Ventspils Augstskolas rektore Dr.phys. Gita Rēvalde atrodās darba vizītē Uzbekistānā, kura laikā tikās ar augstskolas sadarbības partneriem un prezentēja Ventspils Augstskolu potenciālajiem studentiem. Vizītes ietvaros, 12. novembrī, Ventspils Augstskolas rektore Dr. Gita Rēvalde parakstīja sadarbības līgumu ar Uzbekistānas lielāko un vecāko universitāti – Nacionālās Uzbekistānas universitāti (National University of Uzbekistan).

3 Attēli

Studentu Lāčplēša diena (11.11.2013.)
Studentu Lāčplēša diena (11.11.2013.) Foto: Oskars Jūra

23 Attēli

Germānistu dienas (2013)
Germānistu dienas (2013) No 2013. gada 24. līdz 25. oktobrim Ventspils Augstskolā norisinajās sestās Ģermānistu dienas, kuras ir veltītas vācu literatūrai, kultūrai un literārajai tulkošanai.

45 Attēli

Diskusija par Latvijas prezidentūras ES Padomē darba programmu
Diskusija par Latvijas prezidentūras ES Padomē darba programmu 2013. gada 14.oktobrī, Ventspils Augstskolā norisinājās diskusija par Latvijas prezidentūras ES Padomē darba programmu. Diskusijā Ventspilī piedalījās Latvijas prezidentūras ES Padomē sekretariāta eksperti, LTRK Ventspils nodaļas vadītājs Salvis Roga un Ventspils Augstskolas rektore Gita Rēvalde.

27 Attēli

Karjeras nedēļa 2013
Karjeras nedēļa 2013 Karjeras nedēļas (7. -11. 10.2013) Ventspilī atklāšanas pasākums Ventspils Augstskolā. Vairāk šeit - http://bit.ly/1db1z2T Foto: Oskars Jūra

22 Attēli

Zinātnieku nakts (27.09.2013)
Zinātnieku nakts (27.09.2013) 2013.gada 27.septembrī Ventspils Augstskolā notika ikgadējais Zinātnieku nakts pasākums par tēmu „Ūdens”, dodot ieskatu ūdens izmantošanas veidos un daudzveidīgajā pielietojamībā.

68 Attēli

"Erasmus nedēļa 2013" Ventspils Augstskolā no 2013. gada 16. līdz 20. septembrim otro reizi norisinājās starptautiskā “Erasmus nedēļa 2013”, kurā piedalījās 35 ārvalstu augstskolu pasniedzēji un darbinieki no 10 valstīm. 2013. gada starptautiskās nedēļas tēma ir “Komunikācija un kultūra”.

29 Attēli

Saruna ar dzejnieci, rakstnieci, tulkotāju Dagniju Dreiku (10.09.2013.)
Saruna ar dzejnieci, rakstnieci, tulkotāju Dagniju Dreiku (10.09.2013.) 2013. gada 10. septembrī VeA bibliotēkā notika Dzejas dienām veltīts pasākums "Saruna ar dzejnieci, rakstnieci, tulkotāju Dagniju Dreiku". Tikšanos vadīja asociētā profesore Astra Skrābane.

7 Attēli

Ventspils Augstskolas Jaunā studiju gada sākuma svinīgais pasākums
Ventspils Augstskolas Jaunā studiju gada sākuma svinīgais pasākums 2013. gada 2. septembrī Ventspils Augstskolā ar svinīgo pasākumu tika atzīmēts jaunā studiju gada sākums. Foto: Oskars Jūra

30 Attēli

Ventspils Augstskolas rektora vēlēšanas
Ventspils Augstskolas rektora vēlēšanas 2013. gada 28. augustā, Ventspils Augstskolas Satversmes sapulce par rektoru ievēlēja fizikas doktori Dr.Phys.,Asoc.Prof. Gitu Rēvaldi. Tuvākajā laikā G.Rēvaldes kandidatūru izvērtēs Ministru kabinets un akcepta gadījumā kļūs par jauno Ventspils Augstskolas rektori. Vairāk šeit - http://old.venta.lv/2013/08/28/par-ventspils-augstskolas-rektori-ievel-fizikas-doktori-gitu-revaldi/ Foto: Oskars Jūra

36 Attēli

VeA izlaidums 21.06.2013.
VeA izlaidums 21.06.2013. 2013. gada 21. jūnijā, Ventspils Augstskolā notika izlaidums, kura laikā diplomus par iegūtu augstāko izglītību saņēma 133 bakalauri un 28 maģistri no astoņām dažādām studiju programmām. Foto: Oskars Jūra, Dzintra Jūra, Adrians Pavārs

118 Attēli

VeA studentu zinātniskā konference (10.05.2013.)
VeA studentu zinātniskā konference (10.05.2013.) 2013. gada 10. maijā tika atklāta ikgadējā Ventspils Augstskolas studentu zinātnisko konference „Aktualitātes tautsaimniecībā, tulkošanā un tehnoloģijās”. Konferencei tika iesniegti 13 referāti. Lielākā daļa referātu veltīti tēmām informācijas tehnoloģijas un elektronika, valodas tulkošanas tehnoloģijas un starpkultūru komunikācija, kā arī ekonomika un uzņēmējdarbības vadība.

26 Attēli

VeA un IZI VSRC tiekas ar Lietuvas delegāciju
VeA un IZI VSRC tiekas ar Lietuvas delegāciju BAASP 2013 (15.05.2013) laikā Ventspils Augstskolas rektora p.i. Aigars Krauze un IZI VSRC direktors Valdis Avotiņš tikās ar Lietuvas delegāciju, kurā bija pārstāvēti Klaipēdas Universitātes un Mehatronikas institūta pārstāvji, tajā skaitā Klaipēdas Universitātes prorektore zinātnes un akadēmisko sakaru jautājumos Prof. Dr. Inga Dailidienė. Tikšanās laikā tika pārrunāti jautājumi par iespējamu sadarbību zinātnātniskajā darbībā.

6 Attēli

BAASP 2013
BAASP 2013 VeA IZI VSRC 2013. gada 15.-16.maijā rīkoja otro starptautisko zinātnisko konferenci „Pielietojamā astroinformātika un kosmisko datu apstrāde Baltijā” (Baltic Applied Astroinformatics and Space data Processing / BAASP2013). Foto: Ventspils Augstskola

8 Attēli

Ventspils Augstskolas Karjeras diena - 18.04.2013.
Ventspils Augstskolas Karjeras diena - 18.04.2013. 2013. gada 18. aprīlī VeA otro reizi norisinajās studentu rīkotā „Karjeras diena”. Šogad tajā piedalījās 15 dažādi uzņēmumi. Foto: Ventspils Augstskola

27 Attēli

Ventspils Augstskolas Informācijas diena 06/04/13
Ventspils Augstskolas Informācijas diena 06/04/13 2013. gada 6. aprīlī Ventspils Augstskola rīkoja Informācijas dienu, kuras laikā vidusskolniekiem piedāvāja lielisku iespēju piedalīties nodarbībās pie pasniedzējiem, iepazīt studiju vidi, augstskolu, dienestu viesnīcu un, protams, studentiem draudzīgāko pilsētu Ventspili.

35 Attēli

VeA TSF JTTM izlaidums (09.02.2013.)
VeA TSF JTTM izlaidums (09.02.2013.) 2013. gada 9. februārī diplomus svinīgi saņem Tulkošanas studiju fakultātes “Juridisko tekstu tulkošanas” maģistri. Maģistra grādu tulkošanā saņems 13 absolventi.

15 Attēli

Frankofonijas diena 15.03.2013.
Frankofonijas diena 15.03.2013. 2013. gada 15. martā Ventspils Augstskolas bibliotēkā notika Frankofonijas diena, kas tika rīkota par godu Ventspils Augstskolas Tulkošanas studiju fakultātes asoc.profesores Astras Skrābanes apaļajai jubilejai. Foto: Ventspils Augstskola

22 Attēli

Izstāde
Izstāde "SKOLA 2013" No 2013. gada 28. februāra līdz 03. martam Starptautiskā izstāžu centrā "Ķīpsala", Rīgā, notika izglītības izstāde "Skola 2013", kurā piedalījās arī Ventspils Augstskola. Foto: Ventspils Augstskola

41 Attēli

VeA IZI VSRC pirmā zinātnisko rakstu krājuma atvēršanas svētki
VeA IZI VSRC pirmā zinātnisko rakstu krājuma atvēršanas svētki 7. decembrī Ventspils Augstskolā notika Ventspils Augstskolas Inženierzinātņu institūta “Ventspils Starptautiskais radioastronomijas centrs” (VeA IZI VSRC) pirmā zinātniskā rakstu krājuma atvēršanas svētki.

12 Attēli

Diskusija par Latvijas prioritātēm ES daudzgadu budžetā 2014-2020
Diskusija par Latvijas prioritātēm ES daudzgadu budžetā 2014-2020 7. novembrī Ventspils Augstskolas EPF studenti un vietējie uzņēmēji diskutēja par ES daudzgadu budžetu 2014-2020 un Latvijas interesēm tajās

7 Attēli

Ventspils Augstskolas Erudīcijas konkurss vidusskolu komandām 2012
Ventspils Augstskolas Erudīcijas konkurss vidusskolu komandām 2012 28.11.2012 Ventspils Augstskolā norisinājās Erudīcijas konkurss vidusskolu komandām. Konkursā piedalījās 19 komandas no 10 izglītības iestādēm. Foto: Ventspils Augstskola

14 Attēli

VeA diskutē par inovācijām un radošumu uzņēmējdarbībā 05.11.2012.
VeA diskutē par inovācijām un radošumu uzņēmējdarbībā 05.11.2012. 2012. gada 5.novembrī Ventspils Augstskolā sadarbībā ar Kauņas Tehnisko universitāti notika videokonference, kurā tika uzsākta diskusija par inovācijām un radošumu uzņēmējdarbībā. Foto: Ventspils Augstskola

6 Attēli

Ventspils Augstskolas jaunās struktūrvienības - UIRAC - atklāšana
Ventspils Augstskolas jaunās struktūrvienības - UIRAC - atklāšana Šī gada 1. novembrī Ventspils Augstskolā notika konference ‘Ceļā uz veiksmīgāku uzņēmējdarbības pētniecības un studiju procesa integrāciju Latvijā’, kas tika rīkota par godu Ventspils Augstskolas "Uzņēmējdarbības inovāciju un reģionālās attīstības centra" atklāšanai. Sākotnējā attīstības fāzē (3 gadi) Centra darbību finansiāli atbalsta Ventspils pašvaldība, piešķirot Centra izveidei un attīstībai aptuveni 270 000.0 EUR.

9 Attēli

Ģermānistu dienas 2012
Ģermānistu dienas 2012 25. un 26. oktobrī Ventspils Augstskolā noslēdzās piektās Ģermānistu dienas, kurās piedalījās 111 dalībnieks. Viesu vidū bija Latvijas Universitātes, Latvijas Kultūras akadēmijas, Liepājas Universitātes docētāji un studenti; vācu valodas skolotāji no Rīgas, Kuldīgas un Liepājas, kā arī Vācijas institūciju pārstāvji Latvijā un citi interesenti.

41 Attēli

Ventspils Augstskolas pirmās starptautiskās studiju programmas uzsākšana
Ventspils Augstskolas pirmās starptautiskās studiju programmas uzsākšana 1. oktobrī, Ventspils Augstskolā studijas uzsāk pirmie ārvalstu bakalaura studiju programmas “Languages and Intercultural Communication” (Valodas un starpkultūru komunikācijas) studenti.

6 Attēli

Zinātnieku nakts 2012
Zinātnieku nakts 2012 27. un 28.septembrī vienlaikus sešās pilsētās – Rīgā, Jelgavā, Daugavpilī, Rēzeknē, Ventspilī, Salaspilī, Valmierā un arī Cēsīs – notiks ikgadējais Zinātnieku nakts pasākums par tēmu „Stāsts par enerģiju”. 27. septembrī Zinātnieku nakts ietvaros septiņi Ventspils Augstskolas lektori uzstāsies ar lekcijām sešās Ventspils vidusskolās un tehnikumā. Turklāt, 28. septembrī "Zinātnieku kafejnīcā" lielam pulkam klausītāju uzstājās zinātnieki ar lekcijām, kam sekoja viktorīna. Vakarā pasākuma dalībniekiem bija iespēja doties ekskursijā uz radioteleskopu RT-32 Irbenē.

16 Attēli

Mācību programmas
Mācību programmas "Seniori - labu padomu devēji" pirmās divas nodarbības No 25. septembra līdz 4. oktobrim Ventspils Augstskolas Mūžizglītības centrā sadarbībā ar Rīgas Ekonomikas augstskolu notiek četru pēcpusdienu mācību programma “Seniori – labu padomu devēji”. Uz mācībām ieradušies ne tikai ventspilnieki, bet arī aktīvi seniori no Kuldīgas, Talsiem un Rīgas. Interaktīvās nodarbībās kopā ar pasniedzēju Daci Kavasu, seniori apgūt pedagoģijas un sadarbības metodes, lai veicinātu starppaaudžu savstarpējo izpratni un pieredzes nodošanu skolēniem, studentiem un jaunajiem uzņēmējiem. Foto: VeA

21 Attēli

Erasmus week 2012
Erasmus week 2012 No 17. līdz 21. septembrim, Ventspils Augstskolā (VeA) norisinājās pirmā starptautiskā pasniedzēju un personāla nedēļa “Erasmus Week 2012”, kas notiek Erasmus programmas ietvaros.

34 Attēli

Ventspils Augstskolas salidojums - Foto stūris
Ventspils Augstskolas salidojums - Foto stūris Foto: Roberts Skutelis

93 Attēli

Ventspils Augstskolas salidojums
Ventspils Augstskolas salidojums 1. septembrī Ventspils Augstskola savu 15 gadu jubileju atzīmēja ar absolventu salidojumu, kas notika Ventspils Olimpiskajā centrā. Foto: Oskars Jūra

36 Attēli

Ventspils Augstskolas Senāta svinīgā sēde
Ventspils Augstskolas Senāta svinīgā sēde Ventspils Augstskolas 15 gadu jubilejas ietvaros 1. septembrī notika Senāta svinīgā sēde, kurā piedalījās senāts, VeA lūgtie viesi un darbinieki. Foto: Roberts Skutelis

55 Attēli

1. septembra svinīgais pasākums
1. septembra svinīgais pasākums 1. septembrī, Ventspils Augstskola atzīmēja jaunā studiju gada sākumu. Foto: Roberts Skutelis

29 Attēli

Ventspils pilsētas svētku gājiens
Ventspils pilsētas svētku gājiens Ventspils pilsētas svētku ietvaros 4. augustā notika tradicionālais svētku gājiens, kurā piedalījās arī Ventspils Augstskola.

42 Attēli

Ekonomikas ministra Daniela Pavļuta viesošanās VeA VSRC
Ekonomikas ministra Daniela Pavļuta viesošanās VeA VSRC 13.07.2012 iepazīšanās vizītē Ventspils Augstskolas Inženierzinātņu institūtā Ventspils Starptautiskais radioastronomijas centrs ieradās LR Ekonomikas ministrs Daniels Pavļuts. Foto: VeA

8 Attēli

Kurzemes biznesa forums
Kurzemes biznesa forums 31.augustā Ventspils Augstskolā norisinājās pirmais Kurzemes biznesa forums, kurā sprieda par attīstības plānošanu Kurzemes reģiona nacionālās nozīmes attīstības centros, cilvēkresursiem un finanšu atbalsta mehānismiem nākamajā daudzgadu periodā. Foto: Oskars Jūra

18 Attēli

Ventspils Augstskolas sarunas ar SIA Latvisoft
Ventspils Augstskolas sarunas ar SIA Latvisoft VeA sadarbosies ar modernu programmatūras uzņēmumu "Latvisoft". Uzsāktas sarunas par sadarbību. Ventspils Augstskolas rektors J.Eglītīs un Zinātņu prorektors A.Krauze tikās ar "Latvisoft" valdes locekļiem.

4 Attēli

Ventspils Augstskolas Tirkīzas gotiņa (A. Naumovs)
Ventspils Augstskolas Tirkīzas gotiņa (A. Naumovs) 31. jūnija Ventpilī norisinājās publiskais mākslas pasākums "Govju parāde Ventspils 2012". Viena no mākslinieku apgleznotam gotiņām bija arī A.Naumova gotiņa "Tirkīzs" (sadarbībā ar Ventspils Augstskolu). Šobrīd gotiņa atrodas pie Ventspils Augstskolas.

4 Attēli

Ventspils Augstskolas 12. izlaidums
Ventspils Augstskolas 12. izlaidums 15. jūnijā notiks Ventspils Augstskolas vasaras izlaidums. Diplomus saņema Ekonomikas un pārvaldības, Informācijas tehnoloģiju un Tulkošanas studiju fakultātes bakalaura un maģistra studiju programmas absolventi. Kopā diplomus saņema 185 absolventi, no kuriem 156 saņems bakalaura līmeņa diplomus. Foto: R.Skutelis

231 Attēli

Kaijas mazulis Ventspils Augstskolā
Kaijas mazulis Ventspils Augstskolā Ventspils Augstskola bija pieklīdis novārdzis kaijas mazulis, kas vienas dienas laikā atkopās. Norādīsim, ka kaija ir Ventspils Augstskolas talismans.

4 Attēli

Ventspils Augstskolas un Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas sadarbības noslēguma pasākums
Ventspils Augstskolas un Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas sadarbības noslēguma pasākums 8. jūnijā notiks bakalauru darbu prezentācija par Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas administratīvo procesu racionalizāciju. Prezentācija piedalījies pārstāvji no Ventspils Augstskolas, Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas un Ventspils pilsētas domes.

15 Attēli

Swedbank ekonomista vieslekcija 04.06.2012
Swedbank ekonomista vieslekcija 04.06.2012 Ventspils Augstskola sadarbībā ar Swedbank rīkoja Swedbank galvenā ekonomista Latvijā, zinātņu doktora Mārtiņa Kazāka vieslekciju „Kas sagaida Latvijas ekonomiku? Iespējamie attīstības scenāriji 2012-2013.g.”.

5 Attēli

Prezidenta vizīte VeA 01.06.2012.
Prezidenta vizīte VeA 01.06.2012. Ventspils vizītes ietvaros, Latvijas valsts prezidents Andris Bērziņš apmeklēja Ventspils Augstskolu. Foto: Roberts Skutelis

35 Attēli

BAASP 2012
BAASP 2012 7.-8. maijā Ventspils Augstskolā norisinājās Pirmā starptautiskā zinātniskā konference “Baltic Applied Astroinformatics and Space data Processing” (BAASP2012). Foto: VeA

45 Attēli

ASV vēstniecības Kultūras atašejas vizīte Ventspils Augstskolā
ASV vēstniecības Kultūras atašejas vizīte Ventspils Augstskolā 24. maijā Ventspils Augstskolā uzstājās ASV vēstniecības Kultūras atašeja Kerri Spindler-Ranta ar lekcija studentiem - "TED (Technology, Entertainment, Designed video about positive psychology". Foto: VeA.

3 Attēli

VeA TSF profesora Jāņa Sīļa grāmatas atklāšanas svētki
VeA TSF profesora Jāņa Sīļa grāmatas atklāšanas svētki 23. maijā Ventspils Augstskolas bibliotēkā notika filoloģijas doktora, VeA TSF profesora Jāņa Sīļa monogrāfijas "Latviešu valoda kā avotvaloda un mērķvaloda valodu kontaktos un virtuālajā saziņā" prezentācija. Foto: VeA.

5 Attēli

Skrējiens pēc kultūras!
Skrējiens pēc kultūras! 22. maijā, norisinājās VeA studentiem paredzētais pasākums „Skrējiens pēc kultūras”, kas aizvietoja ikgadējo tradīciju - Pavasara krosu. Foto: VeA.

5 Attēli

Seminārs par 3D tehnoloģijām
Seminārs par 3D tehnoloģijām PARUS studio sadarbībā ar biedrību "Vizuālās kultūras klubs" pasākuma "3D dienas LV" ietvaros 15.maijā VeA organizēja izglītojošu semināru par 3D tehnoloģiju. Semināru vadīja Dmitrijs Ščegoļevs, kas ir pirmās Latvijas 3D īsfilmas režisors un producents, kā arī stereogrāfs Artūrs Šlosbergs. Foto: VeA

6 Attēli

Ieskaņas pasākums Govju parādei Ventspilī
Ieskaņas pasākums Govju parādei Ventspilī Šogad 14. maijā Rīgā notika ieskaņas pasākums "Govju parāde 2012", kur piedalījās Ventspils Augstskolas rektors Jānis Eglītis un studenti. Projektā iesaistītie mākslinieki no Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja Aivara Lemberga saņēma speciālu darba priekšautus un vēlējumus. Foto VeA un Juris Presņikovs.

7 Attēli

Fakultāšu stafete 2012
Fakultāšu stafete 2012 9. maijā Olimpiskā centra stadionā norisinājās ikgadējā Ventspils Augstskolas Fakultāšu stafete, kur fakultātes savā starpā cīnījās par Ceļojošo kausu. Jau septīto gadusavā īpašumā to ieguva Ekonomikas un pārvaldības fakultāte. Foto: Roberts Skutelis.

8 Attēli

18. Baltijas Informātikas olimpiāde
18. Baltijas Informātikas olimpiāde No 3. līdz 6. maijam Ventspilī notika Baltijas valstu 18. informātikas olimpiāde (BOI). Olimpiādē piedalīsies 10 komandas no 9 Baltijas jūra reģiona valstīm – Polijas, Vācijas, Dānijas, Norvēģijas, Zviedrijas, Somijas, Igaunijas, Latvijas un Lietuvas. Latviju šajā olimpiādē pārstāvēs divas komandas. Kopā olimpiādē piedalīsies 60 dalībnieki. Foto: VeA.

14 Attēli

  Ventspils Augstskolas sadarbība ar Ventspils slimnīcu
Ventspils Augstskolas sadarbība ar Ventspils slimnīcu Otrdien, 6. martā, Ventspils Augstskolā A korpusa 209 kabinetā Ventspils Augstskolas rektors Jānis Eglītis un Ziemeļkurzemes reģionāla slimnīcas valdes priekšsēdētāja Egija Siliniece parakstīja sadarbības līgumu par Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas esošās datorsistēmas darbības racionalizāciju.

13 Attēli

Karjeras diena 2012
Karjeras diena 2012 Šī gada 19. aprīlī Ventspils Augstskolā norisinājās Karjeras dienas, kurās piedalījās tādi uzņēmumi, kā Ventspils dome, Compensa Life Vienna Insurance Group SE, Accenture, Lattelecom BPO, AAS Balta, C.T.CO, Tieto, Valodu Vēstniecība, Ventspils Augsto Tehnoloģiju parks, , GSK(GlaxoSmithKline), SIA RIMI, PwC, Baltic Technology Group, Lattelecom Technology, JELD-WEN, Ideju studija, Nordtext. Foto: Līva Špune

30 Attēli

Fakultāšu diena
Fakultāšu diena 14. aprīlī Ventspils Augstskolā notika Fakultāšu diena, kurā vidusskolēniem bija iespēja piedalīties praktiskās nodarbībās sev izvēlētā fakultātē. Foto: Līva Špune

21 Attēli

VeA erudītu konkurss
VeA erudītu konkurss 27. martā Ventspils Augstskolas Debašu klubs sadarbībā ar Studentu Padomi B1 auditorijā rīkoja erudītu konkursu par tēmu „Iepazīsti savu dzimteni”. Šajā pasākumā kopumā piedalījās 15 komandas, kas, pēc organizatoru domām, ir visnotaļ labs aktivitātes radītājs.

12 Attēli

Vidusskolēni apgūst kursu mūsdienu dabaszinātnēs un tehnoloģijās
Vidusskolēni apgūst kursu mūsdienu dabaszinātnēs un tehnoloģijās Šī gada pavasara semestrī Ventspils Augstskolas (VeA) Mūžizglītības centrā ar Ventspils pilsētas domes finansiālo atbalstu Ventspils skolu labākie skolēni pilnveido savas zināšanas un apgūst jaunas interesantas prasmes dabaszinātņu un tehnoloģiju jomā. Pirmā nodarbība notika šā gada 23.martā VeA laboratorijās, kas ir vienas no modernākajām Baltijā. Foto: Juris Presņikovs

9 Attēli

Bezmaksas spāņu valodas nodarbība
Bezmaksas spāņu valodas nodarbība Trešdien, 21. martā Ventspils Augstskolas Mūzizglītības centrā notika bezmaksas iepazīšanās nodarbība spāņu valodas kursam.Pasniedzējs Rafaels Martins Kalvo (Spānija) pastāstīja kā norisināsies spānu valodas apmācība, un ko pasniedzējs sagaida no spāņu valodas kursa dalībniekiem

7 Attēli

Atvērto durvju diena
Atvērto durvju diena 17. martā Ventspils Augstskolā norisinājās Atvērto durvju dienu pasākums. Foto: Līva Špune

28 Attēli

Baltijas Asamblejas Izglītības, zinātnes un kultūras komitejas rīkotais seminārs
Baltijas Asamblejas Izglītības, zinātnes un kultūras komitejas rīkotais seminārs "Ilgtspējīga un integrēta Baltijas valstu pētniecības un inovāciju telpa" 9. martā, Ventspils Augstskolā notika Baltijas Asamblejas Izglītības, zinātnes un kultūras komitejas rīkotais seminārs ar BA Ekonomikas, enerģētikas un inovāciju komitejas piedalīšanos “Ilgtspējīga un integrēta Baltijas valstu pētniecības un inovāciju telpa.” Foto:Juris Presņikovs

10 Attēli

Sadarbības līguma parakstīšana ar Ziemeļkurzemes reģionālo slimnīcu
Sadarbības līguma parakstīšana ar Ziemeļkurzemes reģionālo slimnīcu Otrdien, 6. martā, Ventspils Augstskolas rektors Jānis Eglītis un Ziemeļkurzemes reģionāla slimnīcas valdes priekšsēdētāja Egija Siliniece parakstīja sadarbības līgumu par Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas esošās datorsistēmas darbības racionalizāciju. Foto: Oskars Jūra

14 Attēli

Skola 2012
Skola 2012 1. - 4. martā Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā notika gada nozīmīgākais izglītības pasākums – 18. Starptautiskā izglītības izstāde „Skola 2012”, kurā piedalījās arī Ventspils Augstskola ar savu stendu.

27 Attēli

Labdarības koncerts
Labdarības koncerts "Radi brīnumu" 2011.gada 14.decembrī Ventspils Livonijas ordeņa pilī notika labdarības koncerts "Radi brīnumu". Šī Ventspils Augstskolas studentu rīkotā labdarības projekta mērķis ir palīdzēt bērniem ar īpašām vajadzībām. "Radi brīnumu" labdarības pasākumi notiek jau kopš 2006.gada.
Foto: Oskars Jūra

16 Attēli

Ģermānistu diena 2011
Ģermānistu diena 2011 Šī gada 27. oktobrī plkst. 11.00 Ventspils Augstskolā jau ceturto reizi notika Ģermānistu diena. To organizēja Ventspils Augstskolas Tulkošanas studiju fakultātes Ģermānistikas katedras docētāji un studenti. Devīze pasākumam: „Deutsch lebt?!”

18 Attēli

Zinātnieku nakts 2011
Zinātnieku nakts 2011 2011.gada 23.septembrī Ventspils Augstskolā norisinājās "Zinātnieku nakts 2001" pasākumi. Plašāku galeriju iespējams lejuplādēt šeit: http://failiem.lv/u/levazvb
Foto: Ieva Kantmane

134 Attēli

2011.gada 1.septembris VeA
2011.gada 1.septembris VeA Katra gada 1.septembrī Ventspils Augstskolā svin ne tikai Zinību dienu, bet arī Ventspils Augstskolas dzimšanas dienu. Šogad augstskolai palika 14. Plašāku galeriju iespējams lejuplādēt šeit: http://www.failiem.lv/u/hamkppt
Foto: Ieva Kantmane

40 Attēli

VeA Konventa sēde
VeA Konventa sēde 2011.gada 31.augustā notika Ventspils Augstskolas Konventa sēde.
Foto: Ieva Kantmane

10 Attēli

Pirmā Latvijas satelīta Venta-1 prezentācija
Pirmā Latvijas satelīta Venta-1 prezentācija 2011.gada 31.augustā Ventspils Starptautiskajā radioastronomijas centrā Irbenē notika Latvijas pirmā satelīta Venta-1 prezentācija.
Foto: Aivars Ķesteris

27 Attēli

Venta1 sanaksme
Venta1 sanaksme

6 Attēli

VeA Ventspils pilsētas svētku gājienā
VeA Ventspils pilsētas svētku gājienā 2011.gada 6.augustā VeA piedalījās Ventspils pilsētas svētku gājienā.
Foto: Ieva Kantmane

26 Attēli

Uzņemšana 2011
Uzņemšana 2011 2011.gada jauno studēt gribētāju uzņemšana Ventspils Augstskolā norit pilnā sparā. Ielūkojies, kā tas izskatās!
Foto: Ieva Kantmane

17 Attēli

VeA 16. Baltijas studentu dziesmu un deju svētkos
VeA 16. Baltijas studentu dziesmu un deju svētkos 2011.gada 24.-26.jūnijā Ventspils Augstskolas jauniešu koris "Ventus" un deju kolektīvs "Strautuguns" piedalījās 16. Baltijas studentu dziesmu un deju svētkos "Gaudeamus".
Foto: Ieva Kantmane

63 Attēli

Jāņu ielīgošana VeA
Jāņu ielīgošana VeA Jāņu ielīgošana Ventspils Augstskola 2011.gada 22.jūnijā.
Foto: Ieva Kantmane

29 Attēli

Ventspils Augstskolas 11.izlaidums
Ventspils Augstskolas 11.izlaidums 2011.gada 18.jūnijā Ventspils Olimpiskā centra Basketbola hallē diplomus par Ventspils Augstskolas absolvēšanu saņēma 177 vadībzinātnes, tulkošanas, informāciju tehnoloģiju un elektronikas speciālisti.
Foto: Liene Laugale

96 Attēli

VeA Jautrās sporta spēles 2011
VeA Jautrās sporta spēles 2011 2011.gada 11.jūnijā Ventspils Zilā karoga pludmalē notika ikgadējās VeA Jautrās sporta spēles. Lai arī laika apstākļi nelutināja, bija jautri! :)
Foto: Ģirts Staris

46 Attēli

VeA pludmales volejbola turnīrs 2011
VeA pludmales volejbola turnīrs 2011 2011.gada 5.jūnijā Ventspils Zilā karoga pludmalē norisinājās Ventspils Augstskolas pludmales volejbola turnīrs.
Foto: Irina Magurova

34 Attēli

SIB Net konference
SIB Net konference 2011.gada 20.maijā Ventspils Augstskolā norisinājās pirmā gada rezultātu konference projektam „Mazās inovatīvās uzņēmējdarbības atbalsta tīkls” (SIB Net).
Foto: Pēteris Rūcis

28 Attēli

Konference
Konference "Mūžizglītības pārrobežu kapacitātes paaugstināšana" 2011.gada 3.jūnijā Ventspils Augstskolā norisinājās Latvijas - Lietuvas pārrobežu projekta 5L noslēguma konference "Mūžizglītības pārrobežu kapacitātes paaugstināšana".
Foto: Andris Slavinskis

42 Attēli

Baltijas valstu izglītības ministri VeA
Baltijas valstu izglītības ministri VeA 2. jūnijā Baltijas valstu izglītības un zinātnes ministri viesojās Ventspils Augstskolā un Ventspils Starptautiskajā radioastronomijas centrā.
Foto: Ieva Kantmane, Andris Lesiņš

15 Attēli

Baskettracis 2011
Baskettracis 2011 No 28. – 29.maijam Ventspils Augstskolas parka basketbola laukumā norisinājās nu jau tradicionālais pasākums Baskettracis, kas vienkopus pulcēja augstskolas studentus un absolventus.
Foto: Ģirts Staris

21 Attēli

Astro'n'out univers-tūre
Astro'n'out univers-tūre 5.maijā norisinājās ASTRO’N’OUT univers-tūre „Iegriez pasauli!” ieskandinot Eiropas Brīvprātīgā darba gadu. Ventspils Augstskolas studenti kopā ar mūziķiem kā brīvprātīgo darbu bija izvēlējušies krāsot augstskolas kāpņu telpu.
Foto: Pēteris Rūcis

35 Attēli