Klientu atsauksmes un veiksmes stāsti

Apmācības "Komunikācijas prasmju un klientu apkalpošanas standarts pašvaldības darbiniekiem un vidējā līmeņa vadītājiem"

Kristīne Duļbinska /Ventspils pilsētas domes Pilsētas mārketinga nodaļas vadītāja/: "Paldies par lielisko ideju organizēt klientu apkalpošanas apmācības! Bija ļoti noderīgi, daudz ideju turpmākajam darbam."

Gatis Landmanis /Ventspils novada pašvaldības Nekustamo īpašumu nodaļas vadītājs/: "Paldies par ļoti profesionālu kursu – dzīvu, izteiksmīgu, pozitīvi orientētu skatu uz dzīvi!"

Andīna Ansone: "Ļoti jauki pavadītas četras dienas. Šī informācija, ko nodevām viens otram bija tik skaista un noderīga. Gribu pateikt lielu paldies gan jaukajai pasniedzējai par lieliskajiem dzīves stāstījumiem, gan jaukajai ventspilnieku komandai, kura bija tik atsaucīga, gan, protams, Ventspils Mūžizglītības centram par to, ka varējām visi šeit sapulcēties. Lai pietiek daudz spēka realizēt vēl jaukas un daudzus projektus."

Angļu valodas kursi iesācējiem:

Inese Bušmane : „Ļoti patika kursi. Pasniedzēji spēja mūs iekustināt un labi bija tas, ka viņa lika mums runāt. Vajadzētu turpināt man iet dziļāk un kas zina, varbūt turpināšu mācīties. Darbā noder it sevišķi bilances laikā, rēķinu aprēķināšanā.”

Annija Valguma: "Es, Ventspils augstskolas Mūžizglītības centrā esmu jau mācījusies iepriekš. Tur ir ļoti patīkami. Un piedāvāja iespēju arī mācīties (atsvaidzināt zināšanas) angļu valodā. Es izdomāju, ka ir jāizmanto šāda iespēja, jo mācīties vajag vienmēr. Es apmeklēju angļu valodas kursus iesācējiem no Nodarbinātības Valsts aģentūras ESF projekta „Mūžizglītības pasākumi nodarbinātām personām”. Mana mācību vieta bija Ventspils Augstskola, kur mums angļu valodu pasniedza Ventspils Augstskolas pasniedzēja.
Man ļoti patika mācīšanas stils, jo pasniedzēja mācīja mūs pēc vienas mācību grāmatas, nevis no salasītiem mācību materiāliem. Mācību stundas vienmēr bija interesantas un piepildītas. Pasniedzēja vienmēr bija padomājusi par visādiem maziem sīkumiņiem, lai stundas būtu interesantas. Angļu valoda ir pasaulē viena no lielākajām valodām. Un tā vienmēr noderēs ceļojot, sazinoties darba jautājumos, skatoties TV vai lasot internetā ziņas. Es esmu ļoti apmierināta, ka apmeklēju šos kursus, un noteikti apmeklēšu angļu valodas 2.līmeni"

 

Angļu valodas kursi ar priekšzināšanām (Elementary):

Agnese Zenfa: „Kursi patika, pasniedzēji bija ļoti jauki. Līdz šim nav nācies izmantot šīs zināšanas dzīvē, bet varbūt būs kāda izdevība nākotnē. Mācījos galvenokārt priekš sevis.“

Elita Ādama
: „Noderēja nedaudz brīvajā biznesā, tieši tūrisma sfērā, jo bija nelielas saistības ar ārzemniekiem."

 

Spāņu valodas kursi iesācējiem:

Uvis Pētersons: "Kursi bija labi, saprotami un interesanti. Būtu brīnišķīgi, ja tiktu rasta iespēja turpināt mācīties spāņu valodu padziļināti."

 

Norvēģu valodas kursi iesācējiem:

Liene Brokane: „Kursi ļoti patika, un īpaši interesantus tos padarīja pasniedzēja, kura ļoti centās atrast saistošus materiālus un rosināja mūs būt radošiem. Labprāt mācītos valodu padziļināti."

 

Angļu valoda un starpkultūru komunikācija apkalpojošās sfēras darbiniekiem:

Agnese Siliņa: „Kursi kopumā bija labi, bet vajadzētu nedaudz padziļinātāk iemācīt un daudz vairāk tēmu. Pasniedzēji bija ļoti jauki un pretimnākoši.“

 

Tekstildarbu tradicionālie un netradicionālie risinājumi apģērbā un interjerā mūsdienās:

Irina: „Vēlējos izteikt savu pateicību pasniedzējai Jonikai par atsaucību un atbalstu jaunu apģērbu modeļu veidošanā, par inovatīvām idejām un pieejām. Kursos apguvu jaunu tehniku tamborēšanā ar dakšu, kā arī pilnveidoju tamborēšanas iemaņas“

Mārīte: „Mūžizglītības tamborēšanas un adīšanas kursos sāku apmeklēt lai iemācītos adīt un tamborēt, kā arī lai aizpildītu savu brīvo laiku. Šeit kursos ir ļoti pozitīva gaisotne. Skolotāja Jonika ir ļoti zinoša, unikāla. Viņa spēj katram iemācīt to, ko viņš vēlas un vēl daudz ko citu.“

Anonīms: „Šos kursus ieteica draudzene. Līdz šim jau nodarbojos ar rokdarbiem, taču nolēmu, ka kursos varu gūt jaunus un interesantus padomus. Sākot apmeklēt šos kursus iepazinu radošus un interesantus cilvēkus. Esmu apmierināta ar kursos pavadīto laiku un iegūto pieredzi.“

Ieva Vinniņa: „„Izdzīvos, kas mainīsies.” Ar šiem Raiņa vārdiem var raksturot praktiski visu mūsu pasaulē. Iedvesmojoties no kursiem, arī es esmu sevi mainījusi. Esmu ieguvusi jaunu vaļasprieku, kur caur smalku dzijas pavedienu spēju aizmirsties no ikdienas rūpām. Paldies par doto iespēju!“

 

About „Intensive course in Latvian language”


Elke Heidens-Pallamy: "I was impressed by the quality of the teachers and the course content. We treated the grammatical subjects I needed and practiced them. I also appreciated the friendliness and helpfulness of university staff."

Uta Roessler – Tongue: "Thanks to two dedicated , friendly, flexible teachers, I have come a long way in understanding the intricate grammar of the Latvian language. I enjoyed the course very much and will come back for more next year."
 

A.Berghoff: "Sehr strukturierter Kurss . Ich habe einen grossen Forschritt gamacht."