Sadzīve

Dienesta viesnīca

Ventspils Augstskola pamatoti lepojas ar vienu no labākajām studentu dienesta viesnīcām Latvijā. Tā atrodas vienā ēkā ar augstskolu, un, ja ārā ir vētra, līst lietus vai snieg sniegs, studenti pēc zināšanam var doties caur slēgtu stikla pāreju, kas savieno kopmītnes ar augstskolu. Dienesta viesnīca ir izvietota divos augstskolas ēku kompleksa korpusos – sešos un astoņos stāvos, plašās, gaišās un labiekārtotās telpas, studenti dzīvo pa divi katrā istabiņā. Dienesta viesnīcā ir pieejams bezvadu internets “ventspils-guest”, ko uztur Ventspils Digitālais centrs.

Līdzīgi kā citās labās viesnīcās, dušas katrai istabiņai ir atsevišķi, tāpēc par to, ka būtu jāstāv garā rindā vai jādrebinās vēsos gaiteņos, nav jāraizējas. Katrā stāvā ir vairākas virtuvītes, kuras studenti izmanto ēdiena gatavošanai, bet, ja kādu reizi uzvar slinkums, var izmantot kafejnīcas „Panorāma” piedāvājumu, kura atrodas dienesta viesnīcas 6. stāvā ar lielisku skatu uz jūru.

Jauno studentu ievērībai!

Lai pieteiktos Ventspils Augstskolas dienesta viesnīcā, tas jānorāda pieteikuma anketā, atzīmējot, ka būs nepieciešama vieta kopmītnē. Samaksa par vietu istabiņā jaunajiem studentiem jāveic līdz 20. septembrim, apmaksājot dzīvošanu par septembri un oktobri.

Kopmītnes sastāv no blokiem, katrā blokā divas istabiņas, viena duša un tualete. Katra istabiņa ir aprīkota ar mēbelēm: skapis, grāmatu plauks, krēsli, galds un, protams, gulta. Katrā istabiņā ir pieejams bezvadu internets “ventspils-guest”, ko uztur Ventspils Digitālais centrs.

Uz pieciem blokiem ir pieejama virtuve, kā arī dienestu viesnīcas sestajā stāvā ir kafejnīca.

Ielūkojies VeA dienesta viesnīcā!

Kas pirmkursniekam jāzina par sadzīvi Ventspils Augstskolas dienesta viesnīcā? Skat. šeit.

Veļas mazgātuve

Ventspils Augstskolas pagrabstāvā  izvietota veļas mazgātuve – tajā atrodas gan veļas mašīna, gan veļas žāvētājs.